20 Травень 2021
ЗДШМ №2 оголошення набору  Подробнее →

Всесвітній день води – 2021 «Цінність води для кожного з нас»

19 Березень 2021
Всесвітній день води – 2021 «Цінність води для кожного з нас» Сьогодні в нашому закладі пройшли заходи, спрямовані на виховання...

Наші досягнення

Музичних керівників Губарєву Анжелу Муртазаліївну та Стрельнікову Ірину Анатоліївну з перемогою у районному етапі фестивалю-огляду методичних здобутків педагогів ДНЗ району “Україна – рідний край” у номінації “Методичні матеріали національно-патріотичного виховання дошкільників у дозвіллєвий час”.

Бажаємо творчих успіхів і натхнення!

Вітаємо від щирого серця

Світлану В’ячеславівну Якубу

з перемогою у Всеукраїнському конкурсі

«Вихователь року – 2013».

У народі кажуть: «Письменник живе у своїх книжках, художник – у картинах,  скульптор – у створених ним скульптурах, а педагог – у думках і справах дітей».

ВИ – педагог, який крокує в ногу з  часом, показує високий інтелектуальний і професійний рівень.

Бажаємо здоров’я, творчого натхнення. Хай  успіх і надалі супроводжує Вас у педагогічній праці та особистому житті.

Колектив ДНЗ «Зайчатка»