20 Травень 2021
ЗДШМ №2 оголошення набору  Подробнее →

Всесвітній день води – 2021 «Цінність води для кожного з нас»

19 Березень 2021
Всесвітній день води – 2021 «Цінність води для кожного з нас» Сьогодні в нашому закладі пройшли заходи, спрямовані на виховання...

Матеріально-технічне забезпечення

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)№290 “Зайчатка” Запорізької міської ради Запорізької області знаходиться в оперативному управлінні териториального відділу освіти Комунарського району, розташований у Південному мікрорайоні за адресою: вул. Новокузнецька, буд. 19а. Будівля типова, проектна потужність 14 груп: груп раннього віку – 4, дошкільних груп – 10, з них: 3 групи – 4 р.ж., 4 групи – 5 р.ж, 3 групи – 6 р.ж. Усі групи мають окремі групові приміщення, які поділені на навчально- ігрові та спальні зони, приймальні  кімнати (роздягальні), туалетні  кімнати. Групові приміщення для дітей раннього віку розташовані на першому поверсі і мають окремий вхід. До складу групових приміщень входять приймальні кімнати з індивідуальними шафами для одягу дітей ; ігрові кімнати з набором меблів, та осередками  предметного розвивально – ігрового середовища, спальні та санітарно-побутові приміщення. Всі приміщення групових кімнат в повній мірі відповідають санітарним, педагогічним, естетичним вимогам. Всі групові приміщення  обладнано ростовими  меблями, сантехнікою, незабороненим технічним обладнанням, а також наочно-дидактичними посібниками, художньою літературою, спортивним обладнанням, іграшками, тощо.

Матеріально- технічна база ДНЗ №290 включає будівлі, споруди, земельну ділянку, комунікації, інвентар, обладнання, інші матеріальні цінності. Вимоги до матеріально-технічної бази ДНЗ визначаються будівельними та санітарно-гігієнічними нормами і правилами, а також типовим переліком обовязкового обладнання дошкільного закладу, у тому числі навчально-наочних посібників, іграшок, навчально-методичної, художньої літератури.

ДНЗ № 290 має земельну ділянку, де розміщуються спортивні майданчики, групові ділянки для прогулянок, господарські будівлі тощо.