20 Травень 2021
ЗДШМ №2 оголошення набору  Подробнее →

Всесвітній день води – 2021 «Цінність води для кожного з нас»

19 Березень 2021
Всесвітній день води – 2021 «Цінність води для кожного з нас» Сьогодні в нашому закладі пройшли заходи, спрямовані на виховання...

Як малята ДНЗ №290 разом з пожежниками вивчали правила пожежної безпеки.

Напередодні святкування 17 вересня Дня рятівника України  вихованці ДНЗ №290 зустрілися з тими, хто щодня на практиці рятує порушників правил безпеки життєдіяльності та допомагає у скрутних небезпечних ситуаціях. Діти отримали цікаву і корисну інформацію від рятівників з пожежної частини № 8 Комунарського району, грали в ігри та прийняли участь у гасінні умовної пожежі. Найголовнішим подарунком для малят  стала справжня пожежна машина, на якій приїхали гості до дітей прямо на територію ДНЗ. Захопленню дітей не було меж! Вони розглядали машину, торкались, ознайомились із будовою пожежного автомобіля та оснащеням. І діти, і гості переконані — знання з основних правил пожежної безпеки і безпеки найкраще засвоюються через ігрову діяльність, розповіді фахівців певних професій, виховні бесіди з батьками.