20 Травень 2021
ЗДШМ №2 оголошення набору  Подробнее →

Всесвітній день води – 2021 «Цінність води для кожного з нас»

19 Березень 2021
Всесвітній день води – 2021 «Цінність води для кожного з нас» Сьогодні в нашому закладі пройшли заходи, спрямовані на виховання...

Вітаємо всіх відвідувачів нашого сайту з Новорічними та Різдвяними святами!

Колектив дошкільного навчального закладу “Зайчатка”вітає усіх батьків із Новорічними та Різдвяними святами! Бажаємо щоб у новому 2020 році усім жилося краще, щоб полишили вас усі негаразди, щоб наступний рік приніс вам гарні новини, бажання і віру у те, що завтра буде краще, ніж було учора. Нехай усі ці бажання і сподівання здійсняться. Адже нічого незвичайного в цьому немає, бо реалізація бажань залежить від нас самих. А тим, що ви, батьки, у нас небайдужі, цікаві, творчі, нікого не здивуєш. І що частіше спілкуємося з вами, батьками наших вихованців, то більше в цьому переконуємося.

Наш колектив з великою любов’ю та повагою ставиться до кожного з вас, наші любі батьки, до ваших-наших діточок. Ви високо оцінили наш навчальний заклад, віддавши на виховання своїх діток. Для нас це – не лише висока оцінка попередніх наших досягнень, а й значний аванс, величезна відповідальність перед вами, батьками. Дякуємо вам за довіру! Обіцяємо і надалі приємно дивувати вас.