20 Травень 2021
ЗДШМ №2 оголошення набору  Подробнее →

Всесвітній день води – 2021 «Цінність води для кожного з нас»

19 Березень 2021
Всесвітній день води – 2021 «Цінність води для кожного з нас» Сьогодні в нашому закладі пройшли заходи, спрямовані на виховання...

Увага! Зірочки дошкілля!!!

04.04.2018р. у садочку пройшов районний етап ІІ Міського талант-шоу «Зірочки дошкілля» серед дітей старшого дошкільного віку. У конкурсі прийняли участь 20 дошкільних навчальних закладів району.  Педагогічний колектив  нашого садочку творчо, сучасно підійшов до підготовки та проведення конкурсу. За результатами конкурсу визначено переможців: у номінації «Співочі зірочки»  хор «Лісовий гопачок» – ІІІ місце;  у номінації “Візерункові зірочки”,  аплікація «Соняшник»,  Пєка Влад – ІІІ місце.

ВІТАЄМО переможців конкурсу!!!