20 Травень 2021
ЗДШМ №2 оголошення набору  Подробнее →

Всесвітній день води – 2021 «Цінність води для кожного з нас»

19 Березень 2021
Всесвітній день води – 2021 «Цінність води для кожного з нас» Сьогодні в нашому закладі пройшли заходи, спрямовані на виховання...

Свято “Прощавай, наш дитячий садок”

Ось і пройшов останній випускний у нашому дитячому садку! Діти групи № 5 показали свої таланти у танцях, піснях, віршах. Нотки патріотизму та ліричний настрій випускників не залишили байдужими тат і мам. Усі разом ми згадали, якими маленькими були та якими дорослими стали наші діти! В кінці свята в небо злетіли різнокольорові мрії-кульки….

Наші діти, немов маленькі пташенята, тепер  відлітають у новий світ,  де вони вже будуть вчитися в школі та радувати своїх батьків новими досягненнями! «Зайчатка» вітають всіх випускників! Нам буде не вистачати Вас!