20 Травень 2021
ЗДШМ №2 оголошення набору  Подробнее →

Всесвітній день води – 2021 «Цінність води для кожного з нас»

19 Березень 2021
Всесвітній день води – 2021 «Цінність води для кожного з нас» Сьогодні в нашому закладі пройшли заходи, спрямовані на виховання...

Новий рік на порозі!

Новий рік – найулюбленіше свято дітвори. Напередодні всіх завжди охоплює дивне відчуття, що неодмінно має статися щось радісне та чарівне. На святкових ранках всі занурюються у казку. Ми веселимося, проводимо різні конкурси, танцюємо, співаємо. Це завжди дуже цікаво не лише дошкільникам, а й їхнім рідним, що також приходять на новорічні святкування в садочок.
         Усі святкують та розважаються. А по закінченню свята дошкільники обов’язково отримують смачні подарунки.