День вишиванки

17 Травень 2018
Педагоги та дошкільнята садочку долучились до святкування Дня вишиванки, який українці святкують в цьому році 17 травня. День...

Вітаємо з Великоднем!

8 Квітень 2018
                У дитячому садочку пройшла виставка “Великдень наближається”                          Подробнее →

Увага! Зірочки дошкілля!!!

4 Квітень 2018
04.04.2018р. у садочку пройшов районний етап ІІ Міського талант-шоу «Зірочки дошкілля» серед дітей старшого дошкільного віку. У...

Стоматологи навчають

25 Січень 2018
Стоматологи поглибили знання дітей про важливий орган травлення – зуби; переконали у необхідності берегти зуби; дали дітям...
Свято “Прощавай, наш дитячий садок”

Ось і пройшов останній випускний у нашому дитячому садку! Діти групи № 5 показали свої таланти у танцях, піснях, віршах. Нотки патріотизму та ліричний настрій випускників не залишили байдужими тат і мам. Усі разом ми згадали, якими маленькими були та якими дорослими стали наші діти! В кінці свята в небо злетіли різнокольорові мрії-кульки….

Наші діти, немов маленькі пташенята, тепер  відлітають у новий світ,  де вони вже будуть вчитися в школі та радувати своїх батьків новими досягненнями! «Зайчатка» вітають всіх випускників! Нам буде не вистачати Вас!