Про нас
Останні новини

Нагородження команди “Зайчатка FIT”

6 Січень 2021
У грудні 2020 року вихованці нашого закладу (група 5 старша вікова, вихователі Здоровило І.А., Скрипниченко О.В) під керівництвом... 

Танцюй завзято, щоб вірус прогнати. челендж “Здоровотанцюю”

31 Грудень 2020
У листопаді ЮНІСЕФ Україна провів танцювальний конкурс, який допоможе дітям запам’ятати правила гігієни. І не позіхати... 

Новий 2021 рік!!!

29 Грудень 2020
Шановні батьки, вихованці нашого закладу! Зовсім скоро настане Новий Рік 2021 – найбільше свято в році в Україні. Бажаємо,... 

“Е-малятко” для онлайн-оформлення документів немовлят

29 Грудень 2020
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. No 691 “Про реалізацію експериментального проекту щодо... 
Кадровий склад закладу 2019
Засновником (власником) ДНЗ № 290 є територіальна громада міста Запоріжжя в особі Запорізької міської ради. Органом управління ДНЗ № 290 є департамент освіти і науки Запорізької міської ради (далі – Департамент) та його відокремлений структурний підрозділ – територіальний відділ освіти Комунарського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради (далі – Територіальний відділ освіти Комунарського району)

Завідувач – Ульяшина Світлана Олегівна

Вихователь-методист – Московченко Вікторія Сергіївна

Інструктор з фізичної культури – Загорна Оксана Петрівна

Музичний керівник – Стрельнікова Ірина Анатоліївна, Топал Людмила Володимирівна

Практичний психолог – 

Група № 1 “Веселі курчата” – вихователі: Гончаренко К.В., Кириленко Т.В

                                            помічник вихователя –   Шмуракова Л.С

Група № 2 “Бджілки” – вихователі: Квас О.Ю

                                                 помічник вихователя – Ткачук С.О

Група № 3 “Капітошка” – вихователі: Коваль О.С., Мануйлова Ю.О

                                                  помічник вихователя – Семигреєнко Н.М

Група № 4 “Сонечко” – вихователі: Сиплівчак А.М., Кравченко Т.В

                                                  помічник вихователя – 

Група № 5 “Метелики”– вихователі: Здоровило І.А., Скрипниченко О.В

                                                помічник вихователя – Дмух Т.І

Група № 6 “Зірочки” – вихователі: Решетілова В.В., Шатова В.М

                                            помічник вихователя – Анікеєнко Н.А

Група № 7 “Квіточка” – вихователі: Яценко А.С., Івченко А.К

                                              помічник вихователя – 

Група № 8 “Перлинки” – вихователі: Вязнікова І.Г., Шейко С.В

                                            помічник вихователя – Роман О.М

Група № 9 “Сонячні зайчики” – вихователі: Бережна Ю.М., Бут Н.А

                                                 помічник вихователя – Козлова Р.Л

Група № 10 “Калинонька” – вихователі: Іванська С.В

                                              помічник вихователя – Савченко О.М

Група № 11 “Чомусики” – вихователі: Попкова Є.В

                                             помічник вихователя – Свіріденко О.В

Група № 12 “Промінці” – вихователь – Кириловська А.О., Машир О.В

                                                   помічник вихователя – Сидорова Т.І

Група № 13 “Дзвіночки” – вихователь – Суржко Н.Ю

                                                   помічник вихователя – Ларіна В.М

Група № 14 “Соняшник” – вихователь – Терська Д. О., Накалюжна С.Є

                                                   помічник вихователя – Бредун О.В

 

Заступник завідувача господарства – Пасько Світлана Олександрівна

Старша медична сестра – Куценко Вікторія Сергіївна., Фальковська І.С

Шеф-кухар –  Ткачук С.Д

Кухар – Демченко Н.А., Кашуба О.В., Недавня І.О

Підсобний робітник – Горова О.О., Солоп О.М

Комірник – Паршакова В.А

Машиніст з прання білизни – Бубріньова В.В., Москаленко І.В

Діловод – Біла Юлія Вікторівна

Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будівлі – Клепіков Є. В

Прибиральник службових приміщень – Івченко В.С., Олійник Л.І.

Двірник – Дивуляк О.Л, Джемадінова А.О

Сторож – Кіланава О.А., Пасько Л.В.,

Каштелян – Третяк І.О