Про нас
Останні новини

Як працювати з дітьми раннього віку: коротко і по суті

16 Жовтень 2020
Download  Подробнее →

Правила прийому до ДНЗ

20 Липень 2020
Прийом дітей до ДНЗ №290 здійснюється директором протягом календарного року на підставі: – заяви батьків, або осіб, які... 

Приймання документів для зарахування дітей до дошкільного закладу

20 Липень 2020
 Подробнее →

Державні свята – літо

25 Червень 2020
 Подробнее →
Кадровий склад закладу 2019
Засновником (власником) ДНЗ № 290 є територіальна громада міста Запоріжжя в особі Запорізької міської ради. Органом управління ДНЗ № 290 є департамент освіти і науки Запорізької міської ради (далі – Департамент) та його відокремлений структурний підрозділ – територіальний відділ освіти Комунарського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради (далі – Територіальний відділ освіти Комунарського району)

Завідувач – Ульяшина Світлана Олегівна

Вихователь-методист – Московченко Вікторія Сергіївна

Інструктор з фізичної культури – Загорна Оксана Петрівна

Музичний керівник – Стрельнікова Ірина Анатоліївна, Топал Людмила Володимирівна

Практичний психолог – 

Група № 1 “Веселі курчата” – вихователі: Гончаренко К.В., Кириленко Т.В

                                            помічник вихователя –   Шмуракова Л.С

Група № 2 “Бджілки” – вихователі: Квас О.Ю

                                                 помічник вихователя – Ткачук С.О

Група № 3 “Капітошка” – вихователі: Коваль О.С., Мануйлова Ю.О

                                                  помічник вихователя – Семигреєнко Н.М

Група № 4 “Сонечко” – вихователі: Сиплівчак А.М., Кравченко Т.В

                                                  помічник вихователя – 

Група № 5 “Метелики”– вихователі: Здоровило І.А., Скрипниченко О.В

                                                помічник вихователя – Дмух Т.І

Група № 6 “Зірочки” – вихователі: Решетілова В.В., Шатова В.М

                                            помічник вихователя – Анікеєнко Н.А

Група № 7 “Квіточка” – вихователі: Яценко А.С., Івченко А.К

                                              помічник вихователя – 

Група № 8 “Перлинки” – вихователі: Вязнікова І.Г., Шейко С.В

                                            помічник вихователя – Роман О.М

Група № 9 “Сонячні зайчики” – вихователі: Бережна Ю.М., Бут Н.А

                                                 помічник вихователя – Козлова Р.Л

Група № 10 “Калинонька” – вихователі: Іванська С.В

                                              помічник вихователя – Савченко О.М

Група № 11 “Чомусики” – вихователі: Попкова Є.В

                                             помічник вихователя – Свіріденко О.В

Група № 12 “Промінці” – вихователь – Кириловська А.О., Машир О.В

                                                   помічник вихователя – Сидорова Т.І

Група № 13 “Дзвіночки” – вихователь – Суржко Н.Ю

                                                   помічник вихователя – Ларіна В.М

Група № 14 “Соняшник” – вихователь – Терська Д. О., Накалюжна С.Є

                                                   помічник вихователя – Бредун О.В

 

Заступник завідувача господарства – Пасько Світлана Олександрівна

Старша медична сестра – Куценко Вікторія Сергіївна., Фальковська І.С

Шеф-кухар –  Ткачук С.Д

Кухар – Демченко Н.А., Кашуба О.В., Недавня І.О

Підсобний робітник – Горова О.О., Солоп О.М

Комірник – Паршакова В.А

Машиніст з прання білизни – Бубріньова В.В., Москаленко І.В

Діловод – Біла Юлія Вікторівна

Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будівлі – Клепіков Є. В

Прибиральник службових приміщень – Івченко В.С., Олійник Л.І.

Двірник – Дивуляк О.Л, Джемадінова А.О

Сторож – Кіланава О.А., Пасько Л.В.,

Каштелян – Третяк І.О