День Державного прапора у “Зайчатках”

22 Серпень 2019
       З метою формування у дошкільників патріотичних почуттів і виховання національної гідності 22 серпня  ЗДО...

Конкурс “Маленький архітектор”

7 Червень 2019
Діти люблять бавитись з піском, а особливо влітку в пісочниці.  Пісок – це дивовижний, багатий своїми можливостями матеріал,...

Свято дитинства! (до Дня захисту дітей)

31 Травень 2019
Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке...

Вітаємо випускників дитячого садка!

23 Травень 2019
Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже  закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився...
Правила прийому в дошкільний навчальний заклад

Як правильно зареєструватися у дошкільний заклад
Коротка інструкція для батьків “Як працювати з системою електронної реєстрації” :

1.Увійти на сайт електронної реєстрації в ДНЗ http://dnz-reg.nz.ua/.
2. Одному з батьків зареєструватися на сайті по запропонованій формі.
3. Переглянути список усіх дошкільних установ міста, району і обрати дошкільний заклад.
4. Ознайомитися з інформацією про ДНЗ, переглянути електронну чергу в заклад, який вас зацікавив.
5. Подати заяву про постановку на чергу:
– внести інформацію про дитину;
– обрати дошкільний заклад;
– обрати рік зарахування в дошкільний заклад;
– внести серію, номер свідоцтва про народження ОБОВ’ЯЗКОВО;
– можна прикріпити скановану копію свідоцтва про народження, документа, який підтверджує наявність пільг.
6. Відсліжування місця в черзі на сайті (за номером).
7. Отримання інформації по електронній пошті (перевірка, прийняття заяви, постановка на чергу).
8. Підтвердження заяви в територіальному відділі освіти:
(впродовж 10 днів принести оригінали документів (паспорт одного з батьків і свідоцтво про народження дитини) в територіальний відділ освіти в прийомні дні: понеділок з 09.00 до 13.00, у вівторок з 15.00 до 17.00)

Повну версію інструкції можна завантажити на офіційному сайті