Новий 2021 рік!!!

29 Грудень 2020
Шановні батьки, вихованці нашого закладу! Зовсім скоро настане Новий Рік 2021 – найбільше свято в році в Україні. Бажаємо,...

“Е-малятко” для онлайн-оформлення документів немовлят

29 Грудень 2020
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. No 691 “Про реалізацію експериментального проекту щодо...
Правила прийому в дошкільний навчальний заклад

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

Якщо ви вибрали наш заклад дошкільної освіти

Мовні обов'язки громадян

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснює директор  протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

Групи у закладі дошкільної освіти комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в закладі дошкільної освіти державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Як правильно зареєструватися у дошкільний заклад
Коротка інструкція для батьків “Як працювати з системою електронної реєстрації” :

1.Увійти на сайт електронної реєстрації в ДНЗ  http://dnz-reg.nz.ua/.
2. Одному з батьків зареєструватися на сайті по запропонованій формі.
3. Переглянути список усіх дошкільних установ міста, району і обрати дошкільний заклад.
4. Ознайомитися з інформацією про ДНЗ, переглянути електронну чергу в заклад, який вас зацікавив.
5. Подати заяву про постановку на чергу:
– внести інформацію про дитину;
– обрати дошкільний заклад;
– обрати рік зарахування в дошкільний заклад;
– внести серію, номер свідоцтва про народження ОБОВ’ЯЗКОВО;
– можна прикріпити скановану копію свідоцтва про народження, документа, який підтверджує наявність пільг.
6. Відсліжування місця в черзі на сайті (за номером).
7. Отримання інформації по електронній пошті (перевірка, прийняття заяви, постановка на чергу).
8. Підтвердження заяви в територіальному відділі освіти:
(впродовж 10 днів принести оригінали документів (паспорт одного з батьків і свідоцтво про народження дитини) в територіальний відділ освіти в прийомні дні: понеділок з 09.00 до 13.00, у вівторок з 15.00 до 17.00)

Повну версію інструкції можна завантажити на офіційному сайті