Вітаємо всіх відвідувачів нашого сайту з Новорічними та Різдвяними святами!

3 Січень 2020
Колектив дошкільного навчального закладу “Зайчатка”вітає усіх батьків із Новорічними та Різдвяними святами! Бажаємо...

В садочку – новорічні ранки!

20 Грудень 2019
В садочку розпочались новорічні свята. Діти разом із Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями водять хороводи, співають...

Вітаємо зі святом!

17 Грудень 2019
   Вітаємо зі святом  !!!                                        Святий Миколай...

Як сформувати гарні звички у дитини

16 Грудень 2019
1. Починати працювати над виробленням гарних звичок у дітей слід як можна раніше. До прикладу, привчати самостійно засинати...
Правила прийому в дошкільний навчальний заклад

Як правильно зареєструватися у дошкільний заклад
Коротка інструкція для батьків “Як працювати з системою електронної реєстрації” :

1.Увійти на сайт електронної реєстрації в ДНЗ http://dnz-reg.nz.ua/.
2. Одному з батьків зареєструватися на сайті по запропонованій формі.
3. Переглянути список усіх дошкільних установ міста, району і обрати дошкільний заклад.
4. Ознайомитися з інформацією про ДНЗ, переглянути електронну чергу в заклад, який вас зацікавив.
5. Подати заяву про постановку на чергу:
– внести інформацію про дитину;
– обрати дошкільний заклад;
– обрати рік зарахування в дошкільний заклад;
– внести серію, номер свідоцтва про народження ОБОВ’ЯЗКОВО;
– можна прикріпити скановану копію свідоцтва про народження, документа, який підтверджує наявність пільг.
6. Відсліжування місця в черзі на сайті (за номером).
7. Отримання інформації по електронній пошті (перевірка, прийняття заяви, постановка на чергу).
8. Підтвердження заяви в територіальному відділі освіти:
(впродовж 10 днів принести оригінали документів (паспорт одного з батьків і свідоцтво про народження дитини) в територіальний відділ освіти в прийомні дні: понеділок з 09.00 до 13.00, у вівторок з 15.00 до 17.00)

Повну версію інструкції можна завантажити на офіційному сайті