Вітаємо всіх відвідувачів нашого сайту з Новорічними та Різдвяними святами!

3 Січень 2020
Колектив дошкільного навчального закладу “Зайчатка”вітає усіх батьків із Новорічними та Різдвяними святами! Бажаємо...

В садочку – новорічні ранки!

20 Грудень 2019
В садочку розпочались новорічні свята. Діти разом із Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями водять хороводи, співають...

Вітаємо зі святом!

17 Грудень 2019
   Вітаємо зі святом  !!!                                        Святий Миколай...

Як сформувати гарні звички у дитини

16 Грудень 2019
1. Починати працювати над виробленням гарних звичок у дітей слід як можна раніше. До прикладу, привчати самостійно засинати...
Матеріально-технічне забезпечення

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)№290 “Зайчатка” Запорізької міської ради Запорізької області знаходиться в оперативному управлінні териториального відділу освіти Комунарського району, розташований у Південному мікрорайоні за адресою: вул. Новокузнецька, буд. 19а. Будівля типова, проектна потужність 14 груп: груп раннього віку – 4, дошкільних груп – 10, з них: 3 групи – 4 р.ж., 4 групи – 5 р.ж, 3 групи – 6 р.ж. Усі групи мають окремі групові приміщення, які поділені на навчально- ігрові та спальні зони, приймальні  кімнати (роздягальні), туалетні  кімнати. Групові приміщення для дітей раннього віку розташовані на першому поверсі і мають окремий вхід. До складу групових приміщень входять приймальні кімнати з індивідуальними шафами для одягу дітей ; ігрові кімнати з набором меблів, та осередками  предметного розвивально – ігрового середовища, спальні та санітарно-побутові приміщення. Всі приміщення групових кімнат в повній мірі відповідають санітарним, педагогічним, естетичним вимогам. Всі групові приміщення  обладнано ростовими  меблями, сантехнікою, незабороненим технічним обладнанням, а також наочно-дидактичними посібниками, художньою літературою, спортивним обладнанням, іграшками, тощо.

Матеріально- технічна база ДНЗ №290 включає будівлі, споруди, земельну ділянку, комунікації, інвентар, обладнання, інші матеріальні цінності. Вимоги до матеріально-технічної бази ДНЗ визначаються будівельними та санітарно-гігієнічними нормами і правилами, а також типовим переліком обовязкового обладнання дошкільного закладу, у тому числі навчально-наочних посібників, іграшок, навчально-методичної, художньої літератури.

ДНЗ № 290 має земельну ділянку, де розміщуються спортивні майданчики, групові ділянки для прогулянок, господарські будівлі тощо.