Вітаємо всіх відвідувачів нашого сайту з Новорічними та Різдвяними святами!

3 Січень 2020
Колектив дошкільного навчального закладу “Зайчатка”вітає усіх батьків із Новорічними та Різдвяними святами! Бажаємо...

В садочку – новорічні ранки!

20 Грудень 2019
В садочку розпочались новорічні свята. Діти разом із Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями водять хороводи, співають...

Вітаємо зі святом!

17 Грудень 2019
   Вітаємо зі святом  !!!                                        Святий Миколай...

Як сформувати гарні звички у дитини

16 Грудень 2019
1. Починати працювати над виробленням гарних звичок у дітей слід як можна раніше. До прикладу, привчати самостійно засинати...
Наші досягнення

Музичних керівників Губарєву Анжелу Муртазаліївну та Стрельнікову Ірину Анатоліївну з перемогою у районному етапі фестивалю-огляду методичних здобутків педагогів ДНЗ району “Україна – рідний край” у номінації “Методичні матеріали національно-патріотичного виховання дошкільників у дозвіллєвий час”.

Бажаємо творчих успіхів і натхнення!

Вітаємо від щирого серця

Світлану В’ячеславівну Якубу

з перемогою у Всеукраїнському конкурсі

«Вихователь року – 2013».

У народі кажуть: «Письменник живе у своїх книжках, художник – у картинах,  скульптор – у створених ним скульптурах, а педагог – у думках і справах дітей».

ВИ – педагог, який крокує в ногу з  часом, показує високий інтелектуальний і професійний рівень.

Бажаємо здоров’я, творчого натхнення. Хай  успіх і надалі супроводжує Вас у педагогічній праці та особистому житті.

Колектив ДНЗ «Зайчатка»