Новий 2021 рік!!!

29 Грудень 2020
Шановні батьки, вихованці нашого закладу! Зовсім скоро настане Новий Рік 2021 – найбільше свято в році в Україні. Бажаємо,...

“Е-малятко” для онлайн-оформлення документів немовлят

29 Грудень 2020
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. No 691 “Про реалізацію експериментального проекту щодо...
Наші досягнення

Музичних керівників Губарєву Анжелу Муртазаліївну та Стрельнікову Ірину Анатоліївну з перемогою у районному етапі фестивалю-огляду методичних здобутків педагогів ДНЗ району “Україна – рідний край” у номінації “Методичні матеріали національно-патріотичного виховання дошкільників у дозвіллєвий час”.

Бажаємо творчих успіхів і натхнення!

Вітаємо від щирого серця

Світлану В’ячеславівну Якубу

з перемогою у Всеукраїнському конкурсі

«Вихователь року – 2013».

У народі кажуть: «Письменник живе у своїх книжках, художник – у картинах,  скульптор – у створених ним скульптурах, а педагог – у думках і справах дітей».

ВИ – педагог, який крокує в ногу з  часом, показує високий інтелектуальний і професійний рівень.

Бажаємо здоров’я, творчого натхнення. Хай  успіх і надалі супроводжує Вас у педагогічній праці та особистому житті.

Колектив ДНЗ «Зайчатка»