Всесвітній день води – 2021 «Цінність води для кожного з нас»

19 Березень 2021
Всесвітній день води – 2021 «Цінність води для кожного з нас» Сьогодні в нашому закладі пройшли заходи, спрямовані на виховання...

Новий 2021 рік!!!

29 Грудень 2020
Шановні батьки, вихованці нашого закладу! Зовсім скоро настане Новий Рік 2021 – найбільше свято в році в Україні. Бажаємо,...
У грудні 2018р. дошкільний заклад № 290 «Зайчатка» відзначив свій ювілей.

Протягом багатьох років колектив дитсадка робе усе, щоб заклад був затишним, теплим гніздечком для малят, щоб жилось їм весело, цікаво, радісно. Педагоги і їх помічники щодня дарують своїм вихованцям радість пізнання навколишнього світу, материнську турботу, ласку і любов. І сьогодні  дошкільний заклад № 290 впевнено крокує в перших рядах кращих дошкільних закладів міста. Як і колись, у ньому чути багатоголосий гомін, веселий сміх дітвори і невтомні дитячі «чому?.   Хай світлий вогник творчості не згасає у ваших серцях! Хай і подальша доля дитячого садка буде щасливою, увінчаною новими досягненнями на освітянській ниві!