Зимові забави

10 Січень 2019
 Подробнее →

Спортивне свято “Будьмо радісні й здорові, спритні, дужі та бадьорі”

9 Січень 2019
   Фізкультурні свята дуже подобаються дошкільникам насамперед тому, що об’єднують їх спільними переживаннями, дарують...

Новий рік на порозі!

27 Грудень 2018
          Новий рік – найулюбленіше свято дітвори. Напередодні всіх завжди охоплює дивне відчуття, що неодмінно...

Вітаємо з Днем Святого Миколая!

19 Грудень 2018
          Зима дуже багата на свята. Відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого...
У грудні 2018р. дошкільний заклад № 290 «Зайчатка» буде відзначати ювілей.

Протягом багатьох років колектив дитсадка робе усе, щоб заклад був затишним, теплим гніздечком для малят, щоб жилось їм весело, цікаво, радісно. Педагоги і їх помічники щодня дарують своїм вихованцям радість пізнання навколишнього світу, материнську турботу, ласку і любов. І сьогодні  дошкільний заклад № 290 впевнено крокує в перших рядах кращих дошкільних закладів міста. Як і колись, у ньому чути багатоголосий гомін, веселий сміх дітвори і невтомні дитячі «чому?.   Хай світлий вогник творчості не згасає у ваших серцях! Хай і подальша доля дитячого садка буде щасливою, увінчаною новими досягненнями на освітянській ниві!