Організація ігрової діяльності дошкільників протягом дня. Методичні поради для вихователів.

25 Вересень 2019
Діти мають змогу гратися протягом всього дня як у першу, так і в другу половину. Ігри до сніданку розпочинаються з приходом...

Як малята ДНЗ №290 разом з пожежниками вивчали правила пожежної безпеки.

12 Вересень 2019
    Напередодні святкування 17 вересня Дня рятівника України  вихованці ДНЗ №290 зустрілися з тими, хто щодня на...

З початком нового навчального року!

2 Вересень 2019
         Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди...

Вітаємо з Днем Незалежності!

23 Серпень 2019
    Сьогодні у дитячому садку Зібрались друзі – он як їх багато! Усіх з’єднало й привело сюди День Незалежності – велике...
У грудні 2018р. дошкільний заклад № 290 «Зайчатка» буде відзначати ювілей.

Протягом багатьох років колектив дитсадка робе усе, щоб заклад був затишним, теплим гніздечком для малят, щоб жилось їм весело, цікаво, радісно. Педагоги і їх помічники щодня дарують своїм вихованцям радість пізнання навколишнього світу, материнську турботу, ласку і любов. І сьогодні  дошкільний заклад № 290 впевнено крокує в перших рядах кращих дошкільних закладів міста. Як і колись, у ньому чути багатоголосий гомін, веселий сміх дітвори і невтомні дитячі «чому?.   Хай світлий вогник творчості не згасає у ваших серцях! Хай і подальша доля дитячого садка буде щасливою, увінчаною новими досягненнями на освітянській ниві!