День Державного прапора у “Зайчатках”

22 Серпень 2019
       З метою формування у дошкільників патріотичних почуттів і виховання національної гідності 22 серпня  ЗДО...

Конкурс “Маленький архітектор”

7 Червень 2019
Діти люблять бавитись з піском, а особливо влітку в пісочниці.  Пісок – це дивовижний, багатий своїми можливостями матеріал,...

Свято дитинства! (до Дня захисту дітей)

31 Травень 2019
Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке...

Вітаємо випускників дитячого садка!

23 Травень 2019
Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже  закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився...
У грудні 2018р. дошкільний заклад № 290 «Зайчатка» буде відзначати ювілей.

Протягом багатьох років колектив дитсадка робе усе, щоб заклад був затишним, теплим гніздечком для малят, щоб жилось їм весело, цікаво, радісно. Педагоги і їх помічники щодня дарують своїм вихованцям радість пізнання навколишнього світу, материнську турботу, ласку і любов. І сьогодні  дошкільний заклад № 290 впевнено крокує в перших рядах кращих дошкільних закладів міста. Як і колись, у ньому чути багатоголосий гомін, веселий сміх дітвори і невтомні дитячі «чому?.   Хай світлий вогник творчості не згасає у ваших серцях! Хай і подальша доля дитячого садка буде щасливою, увінчаною новими досягненнями на освітянській ниві!