КВЕСТ

11 Жовтень 2018
У садочку пройшов осінній КВЕСТ. Діти та вихователі разом шукали скарби, відгадували загадки, зустрічалися з казковими героями....

Вітаємо!

17 Вересень 2018
                                                               ...

З днем Незалежності!

24 Серпень 2018
         З нагоди річниці Незалежності нашої держави бажаємо Вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру,...

День вишиванки

17 Травень 2018
Педагоги та дошкільнята садочку долучились до святкування Дня вишиванки, який українці святкують в цьому році 17 травня. День...
Конкурс-огляд етнографічних осередків «Наша Батьківщина – Україна»

Згідно річного плану на 2015-2016навчальний рік у період з 28.03. по 31.03.2016р. проведено конкурс-огляд етнографічних осередків «Наша Батьківщина – Україна», спрямований на вивчення умов організації пізнавальної діяльності дошкільників з патріотичного виховання, збагачення розвивального середовища дошкільного закладу в цілому і кожної групи зокрема.

Членами журі було вивчено та проаналізовано наявність, відповідність віковим та програмовим вимогам наочного та методичного забезпечення народознавчих осередків.

Під час огляду етнографічних куточків члени журі звернули увагу на зацікавленість вихователів усіх груп  у створенні належних умов організації роботи з патріотичного виховання дошкільників. Педагоги приділяють належну увагу оснащенню народознавчих куточків предметами побуту, виробами національного мистецтва, зразками художнього мистецтва для забезпечення реалізації програми «Дитина в дошкільні роки» щодо формування патріотичного світогляду дошкільнят.

Особливо вразила презентація експозиції в групі №12. Вихователі Кириловська А.О. та Іваненко І.Л. під супровід української пісні познайомили зі своєю колекцією магнітів, пов’язаних з різними містами  та символами України, а також з вражаючими різноманітністю великодніми писанками, виготовленими за різними техніками  та розписами, які вони збирали  протягом декількох років.

Неабияку креативність виявили вихованці групи №7 зустрічаючи журі в українських костюмах з хлібом-сіллю та віршами. Діти прекрасно презентували виставку своєї групи, невимушено, цікаво розповідаючи про кожен експонат, продемонстрували прекрасне володіння українською мовою, розповідаючи народні легенди про державні символи України.

Вихователі групи №1 Кириленко Т.В. та Захарчук О.М. показали системний підхід до організації роботи з патріотичного виховання дітей раннього дошкільного віку, продумане розташування експонатів і дидактичного матеріалу, естетичне оформлення, змістовну презентацію своєї експозиції.

Слід відмітити авторські розробки презентацій та добірки довідкового і наочного матеріалу Скокової О.С., цікаву експозицію виробів різьбярства по дереву у групі №9 (вихователі Данилевська О.С. та Чекменьова К.К.), колекцію вишиванок та ляльок-мотанок у групі №11 (вихователі Бубир Т.Г. і Бут Н.А.), панорамну виставку «Українське подвір’я» групи №3 (вихователі Мануйлова Ю.О. та Коваль О.С.), колекцію дерев’яних меблів, прикрашених українським національним розписом, яку допомогли зібрати батьки групи №14 (вихователь Накалюжна С.Є.).

Добірка дидактичних ігор з українознавства в групі №5 (вихователі Скрипниченко О.В. та Здоровило І.А.) була рекомендована для використання у роботі вихователям усіх груп дошкільного закладу.

Різні форми роботи з батьками з патріотичного виховання продемонструвала вихователь групи №13 Суржко Н.Ю., гарні та цікаві експозиції та дидактичні матеріали презентували вихователі групи №8 Окунькова О.В., Лук’янець І.О., вихователь групи №2 Кучеренко В.Я..

За результатами огляду отримані такі результати:

I місце – група №12, вихователі Кириловська А.О. та Іваненко І.Л. – за інноваційний підхід до презентації етнографічного куточка «Наша Батьківщина – Україна»;

II місце – група №7, вихователь Яценко А.С. – за творчість та креативність у презентації етнографічного куточка «Наша Батьківщина – Україна»;

III місце – група №1, вихователі Кириленко Т.В. та Захарчук О.М. – за естетичне оформлення та змістовне наповнення етнографічного куточка «Наша Батьківщина – Україна».

Слід відзначити:

групу №7, вихователь Яценко А.С. в номінації «Найкращий етнографічний куточок для дітей старшого дошкільного віку»;

групу №3, вихователі Мануйлова Ю.О. та Коваль О.С  та група №11 вихователі Бубир Т.Г. і Бут Н.А. в номінації «Найкращий етнографічний куточок для дітей середнього дошкільного віку»;

групу №12, вихователі Кириловська А.О. та Іваненко І.Л. в номінації «Найкращий етнографічний куточок для дітей молодшого дошкільного віку»;

групу №1, вихователі Кириленко Т.В. та Захарчук О.М. в номінації «Найкращий етнографічний куточок для дітей раннього дошкільного віку».