КВЕСТ

11 Жовтень 2018
У садочку пройшов осінній КВЕСТ. Діти та вихователі разом шукали скарби, відгадували загадки, зустрічалися з казковими героями....

Вітаємо!

17 Вересень 2018
                                                               ...

З днем Незалежності!

24 Серпень 2018
         З нагоди річниці Незалежності нашої держави бажаємо Вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру,...

День вишиванки

17 Травень 2018
Педагоги та дошкільнята садочку долучились до святкування Дня вишиванки, який українці святкують в цьому році 17 травня. День...
Структура та органи управління закладом освіти

Засновником (власником) ДНЗ № 290 є територіальна громада міста Запоріжжя в особі Запорізької міської ради. Органном управління ДНЗ № 290 є департамент освіти і науки Запорізької міської ради (далі Департамент) та його відокремлений структурний підрозділ – територіальний відділ освіти Комунарського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради (далі – територіальний відділ освіти Комунарського району) відповідно до повноважень, визначених Положенням про департамент освіти і науки Запорізької міської ради та Положення про територіальний відділ освіти Олександрівського, Вознесенівського, Дніпровського, Хортицького, Заводського, Шевченківського, Комунарського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради. Орган управління здійснює фінансування ДНЗ № 290, його матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі з обладнанням і матеріалами, інженерні комунікації, організовує будівництво і ремонт приміщень, їх господарське обслуговування, харчування та медичне обслуговування дітей.