05 грудня 2018 року наш садочок відзначив 30-річний ювілей! Вітаємо!

5 Грудень 2018
На святі були присутні почесні гості: начальник ТВО Комунарського району Кінебас В.В., головний спеціаліст ТВО Дерев’янко...

Виставка “Друге життя для сміття”

4 Листопад 2018
                                                                         Подробнее →

КВЕСТ

11 Жовтень 2018
У садочку пройшов осінній КВЕСТ. Діти та вихователі разом шукали скарби, відгадували загадки, зустрічалися з казковими героями....

Вітаємо!

17 Вересень 2018
                                                               ...
Структура та органи управління закладом освіти

Засновником (власником) ДНЗ № 290 є територіальна громада міста Запоріжжя в особі Запорізької міської ради. Органном управління ДНЗ № 290 є департамент освіти і науки Запорізької міської ради (далі Департамент) та його відокремлений структурний підрозділ – територіальний відділ освіти Комунарського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради (далі – територіальний відділ освіти Комунарського району) відповідно до повноважень, визначених Положенням про департамент освіти і науки Запорізької міської ради та Положення про територіальний відділ освіти Олександрівського, Вознесенівського, Дніпровського, Хортицького, Заводського, Шевченківського, Комунарського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради. Орган управління здійснює фінансування ДНЗ № 290, його матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі з обладнанням і матеріалами, інженерні комунікації, організовує будівництво і ремонт приміщень, їх господарське обслуговування, харчування та медичне обслуговування дітей.