Вітаємо з Великоднем!

8 Квітень 2018
                У дитячому садочку пройшла виставка “Великдень наближається”                          Подробнее →

Увага! Зірочки дошкілля!!!

4 Квітень 2018
04.04.2018р. у садочку пройшов районний етап ІІ Міського талант-шоу «Зірочки дошкілля» серед дітей старшого дошкільного віку. У...

Стоматологи навчають

25 Січень 2018
Стоматологи поглибили знання дітей про важливий орган травлення – зуби; переконали у необхідності берегти зуби; дали дітям...

Різдво у садочку

15 Січень 2018
Цього року новорічні та різдвяні свята в дошкільному закладі пройшли з особливим піднесенням. Маленькі вихованці потрапили...
Структура та органи управління закладом освіти

Засновником (власником) ДНЗ № 290 є територіальна громада міста Запоріжжя в особі Запорізької міської ради. Органном управління ДНЗ № 290 є департамент освіти і науки Запорізької міської ради (далі Департамент) та його відокремлений структурний підрозділ – територіальний відділ освіти Комунарського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради (далі – територіальний відділ освіти Комунарського району) відповідно до повноважень, визначених Положенням про департамент освіти і науки Запорізької міської ради та Положення про територіальний відділ освіти Олександрівського, Вознесенівського, Дніпровського, Хортицького, Заводського, Шевченківського, Комунарського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради. Орган управління здійснює фінансування ДНЗ № 290, його матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі з обладнанням і матеріалами, інженерні комунікації, організовує будівництво і ремонт приміщень, їх господарське обслуговування, харчування та медичне обслуговування дітей.