Вітаємо з Великоднем!

8 Квітень 2018
                У дитячому садочку пройшла виставка “Великдень наближається”                          Подробнее →

Увага! Зірочки дошкілля!!!

4 Квітень 2018
04.04.2018р. у садочку пройшов районний етап ІІ Міського талант-шоу «Зірочки дошкілля» серед дітей старшого дошкільного віку. У...

Стоматологи навчають

25 Січень 2018
Стоматологи поглибили знання дітей про важливий орган травлення – зуби; переконали у необхідності берегти зуби; дали дітям...

Різдво у садочку

15 Січень 2018
Цього року новорічні та різдвяні свята в дошкільному закладі пройшли з особливим піднесенням. Маленькі вихованці потрапили...
Правила прийому в дошкільний навчальний заклад

Як правильно зареєструватися у дошкільний заклад
Коротка інструкція для батьків “Як працювати з системою електронної реєстрації” :

1.Увійти на сайт електронної реєстрації в ДНЗ http://dnz-reg.nz.ua/.
2. Одному з батьків зареєструватися на сайті по запропонованій формі.
3. Переглянути список усіх дошкільних установ міста, району і обрати дошкільний заклад.
4. Ознайомитися з інформацією про ДНЗ, переглянути електронну чергу в заклад, який вас зацікавив.
5. Подати заяву про постановку на чергу:
– внести інформацію про дитину;
– обрати дошкільний заклад;
– обрати рік зарахування в дошкільний заклад;
– внести серію, номер свідоцтва про народження ОБОВ’ЯЗКОВО;
– можна прикріпити скановану копію свідоцтва про народження, документа, який підтверджує наявність пільг.
6. Відсліжування місця в черзі на сайті (за номером).
7. Отримання інформації по електронній пошті (перевірка, прийняття заяви, постановка на чергу).
8. Підтвердження заяви в територіальному відділі освіти:
(впродовж 10 днів принести оригінали документів (паспорт одного з батьків і свідоцтво про народження дитини) в територіальний відділ освіти в прийомні дні: понеділок з 09.00 до 13.00, у вівторок з 15.00 до 17.00)

Повну версію інструкції можна завантажити на офіційному сайті