День доброти В ЗДО

2 Березень 2020
2 березня — день проведення Всеукраїнського заняття доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», в рамках освітньо-виховного...

Привітання зі святом весни 8 березня

2 Березень 2020
Дорогі жінки ! Прийміть найщиріші і найтепліші вітання до жіночого свята 8 Березня! Це прекрасне свято стало символом весни,...

Вітаємо всіх відвідувачів нашого сайту з Новорічними та Різдвяними святами!

3 Січень 2020
Колектив дошкільного навчального закладу “Зайчатка”вітає усіх батьків із Новорічними та Різдвяними святами! Бажаємо...

В садочку – новорічні ранки!

20 Грудень 2019
В садочку розпочались новорічні свята. Діти разом із Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями водять хороводи, співають...
Як малята ДНЗ №290 разом з пожежниками вивчали правила пожежної безпеки.

Напередодні святкування 17 вересня Дня рятівника України  вихованці ДНЗ №290 зустрілися з тими, хто щодня на практиці рятує порушників правил безпеки життєдіяльності та допомагає у скрутних небезпечних ситуаціях. Діти отримали цікаву і корисну інформацію від рятівників з пожежної частини № 8 Комунарського району, грали в ігри та прийняли участь у гасінні умовної пожежі. Найголовнішим подарунком для малят  стала справжня пожежна машина, на якій приїхали гості до дітей прямо на територію ДНЗ. Захопленню дітей не було меж! Вони розглядали машину, торкались, ознайомились із будовою пожежного автомобіля та оснащеням. І діти, і гості переконані — знання з основних правил пожежної безпеки і безпеки найкраще засвоюються через ігрову діяльність, розповіді фахівців певних професій, виховні бесіди з батьками.