Як малята ДНЗ №290 разом з пожежниками вивчали правила пожежної безпеки.

12 Вересень 2019

З початком нового навчального року!

2 Вересень 2019
         Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди...

Вітаємо з Днем Незалежності!

23 Серпень 2019
    Сьогодні у дитячому садку Зібрались друзі – он як їх багато! Усіх з’єднало й привело сюди День Незалежності – велике...

День Державного прапора у “Зайчатках”

22 Серпень 2019
       З метою формування у дошкільників патріотичних почуттів і виховання національної гідності 22 серпня  ЗДО...
Як малята ДНЗ №290 разом з пожежниками вивчали правила пожежної безпеки.

Напередодні святкування 17 вересня Дня рятівника України  вихованці ДНЗ №290 зустрілися з тими, хто щодня на практиці рятує порушників правил безпеки життєдіяльності та допомагає у скрутних небезпечних ситуаціях. Діти отримали цікаву і корисну інформацію від рятівників з пожежної частини № 8 Комунарського району, грали в ігри та прийняли участь у гасінні умовної пожежі. Найголовнішим подарунком для малят  стала справжня пожежна машина, на якій приїхали гості до дітей прямо на територію ДНЗ. Захопленню дітей не було меж! Вони розглядали машину, торкались, ознайомились із будовою пожежного автомобіля та оснащеням. І діти, і гості переконані — знання з основних правил пожежної безпеки і безпеки найкраще засвоюються через ігрову діяльність, розповіді фахівців певних професій, виховні бесіди з батьками.