Новий 2021 рік!!!

29 Грудень 2020
Шановні батьки, вихованці нашого закладу! Зовсім скоро настане Новий Рік 2021 – найбільше свято в році в Україні. Бажаємо,...

“Е-малятко” для онлайн-оформлення документів немовлят

29 Грудень 2020
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. No 691 “Про реалізацію експериментального проекту щодо...
Як малята ДНЗ №290 разом з пожежниками вивчали правила пожежної безпеки.

Напередодні святкування 17 вересня Дня рятівника України  вихованці ДНЗ №290 зустрілися з тими, хто щодня на практиці рятує порушників правил безпеки життєдіяльності та допомагає у скрутних небезпечних ситуаціях. Діти отримали цікаву і корисну інформацію від рятівників з пожежної частини № 8 Комунарського району, грали в ігри та прийняли участь у гасінні умовної пожежі. Найголовнішим подарунком для малят  стала справжня пожежна машина, на якій приїхали гості до дітей прямо на територію ДНЗ. Захопленню дітей не було меж! Вони розглядали машину, торкались, ознайомились із будовою пожежного автомобіля та оснащеням. І діти, і гості переконані — знання з основних правил пожежної безпеки і безпеки найкраще засвоюються через ігрову діяльність, розповіді фахівців певних професій, виховні бесіди з батьками.