День Державного прапора у “Зайчатках”

22 Серпень 2019
       З метою формування у дошкільників патріотичних почуттів і виховання національної гідності 22 серпня  ЗДО...

Конкурс “Маленький архітектор”

7 Червень 2019
Діти люблять бавитись з піском, а особливо влітку в пісочниці.  Пісок – це дивовижний, багатий своїми можливостями матеріал,...

Свято дитинства! (до Дня захисту дітей)

31 Травень 2019
Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке...

Вітаємо випускників дитячого садка!

23 Травень 2019
Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже  закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився...
Вітаємо з днем вишиванки!

Вишиванка– національна святиня, що символізує духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію.

Щорічно третього четверга травня місяця українці відзначають День вишиванки. Вишиванка – для українця не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це – символ приналежності до роду та нації, а у наш час ще й один із символів, за яким вирізняється наш народ у багатомірному, багатовбраному глобалізованому світі. Яскраві кольори, фантастичні візерунки-символи, багатство фантазії майстрів – усе це і є вишиванка.