Зимові забави

10 Січень 2019
 Подробнее →

Спортивне свято “Будьмо радісні й здорові, спритні, дужі та бадьорі”

9 Січень 2019
   Фізкультурні свята дуже подобаються дошкільникам насамперед тому, що об’єднують їх спільними переживаннями, дарують...

Новий рік на порозі!

27 Грудень 2018
          Новий рік – найулюбленіше свято дітвори. Напередодні всіх завжди охоплює дивне відчуття, що неодмінно...

Вітаємо з Днем Святого Миколая!

19 Грудень 2018
Вітаємо з Днем Святого Миколая!

Зима дуже багата на свята. Відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого Миколая.  Святий Миколай першим приходить до нас – зі святом милосердя та добра.  Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Сьогодні діти отримали привітання та солодки подарунки від священника Анатолія Кусика з Собору Святої Трійці.

Бажаємо усім щасливого Нового Року та Веселих Різдвяних свят. Хай кожен день у Новому Році буде прожитий  в мирі і в любові до Бога і до свого ближнього.