День Державного прапора у “Зайчатках”

22 Серпень 2019
       З метою формування у дошкільників патріотичних почуттів і виховання національної гідності 22 серпня  ЗДО...

Конкурс “Маленький архітектор”

7 Червень 2019
Діти люблять бавитись з піском, а особливо влітку в пісочниці.  Пісок – це дивовижний, багатий своїми можливостями матеріал,...

Свято дитинства! (до Дня захисту дітей)

31 Травень 2019
Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке...

Вітаємо випускників дитячого садка!

23 Травень 2019
Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже  закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився...
Вітаємо з Днем Святого Миколая!

Зима дуже багата на свята. Відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого Миколая.  Святий Миколай першим приходить до нас – зі святом милосердя та добра.  Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Сьогодні діти отримали привітання та солодки подарунки від священника Анатолія Кусика з Собору Святої Трійці.

Бажаємо усім щасливого Нового Року та Веселих Різдвяних свят. Хай кожен день у Новому Році буде прожитий  в мирі і в любові до Бога і до свого ближнього.