Новий 2021 рік!!!

29 Грудень 2020
Шановні батьки, вихованці нашого закладу! Зовсім скоро настане Новий Рік 2021 – найбільше свято в році в Україні. Бажаємо,...

“Е-малятко” для онлайн-оформлення документів немовлят

29 Грудень 2020
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. No 691 “Про реалізацію експериментального проекту щодо...
Вітаємо випускників дитячого садка!

Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже  закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у нашому дошкільному навчальному закладі.

22, 23, 24 травня  дитсадок приймав багато гостей: батьки, бабусі й дідусі  – всі бажаючі, котрі прийшли подивитися на наших вихованців – майбутніх школяриків.

Зусиллями педагогічного колективу організовано цікаві та змістовні свята, які запа­м’ятаються малечі надовго та зали­шать добрі спогади про час перебування у нашому садочку.