Всесвітній день води – 2021 «Цінність води для кожного з нас»

19 Березень 2021
Всесвітній день води – 2021 «Цінність води для кожного з нас» Сьогодні в нашому закладі пройшли заходи, спрямовані на виховання...

Новий 2021 рік!!!

29 Грудень 2020
Шановні батьки, вихованці нашого закладу! Зовсім скоро настане Новий Рік 2021 – найбільше свято в році в Україні. Бажаємо,...
Вітаємо випускників дитячого садка!

Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже  закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у нашому дошкільному навчальному закладі.

22, 23, 24 травня  дитсадок приймав багато гостей: батьки, бабусі й дідусі  – всі бажаючі, котрі прийшли подивитися на наших вихованців – майбутніх школяриків.

Зусиллями педагогічного колективу організовано цікаві та змістовні свята, які запа­м’ятаються малечі надовго та зали­шать добрі спогади про час перебування у нашому садочку.