День Державного прапора у “Зайчатках”

22 Серпень 2019
       З метою формування у дошкільників патріотичних почуттів і виховання національної гідності 22 серпня  ЗДО...

Конкурс “Маленький архітектор”

7 Червень 2019
Діти люблять бавитись з піском, а особливо влітку в пісочниці.  Пісок – це дивовижний, багатий своїми можливостями матеріал,...

Свято дитинства! (до Дня захисту дітей)

31 Травень 2019
Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке...

Вітаємо випускників дитячого садка!

23 Травень 2019
Вітаємо випускників дитячого садка!

Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже  закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у нашому дошкільному навчальному закладі.

22, 23, 24 травня  дитсадок приймав багато гостей: батьки, бабусі й дідусі  – всі бажаючі, котрі прийшли подивитися на наших вихованців – майбутніх школяриків.

Зусиллями педагогічного колективу організовано цікаві та змістовні свята, які запа­м’ятаються малечі надовго та зали­шать добрі спогади про час перебування у нашому садочку.