Зимові забави

10 Січень 2019
 Подробнее →

Спортивне свято “Будьмо радісні й здорові, спритні, дужі та бадьорі”

9 Січень 2019
   Фізкультурні свята дуже подобаються дошкільникам насамперед тому, що об’єднують їх спільними переживаннями, дарують...

Новий рік на порозі!

27 Грудень 2018
          Новий рік – найулюбленіше свято дітвори. Напередодні всіх завжди охоплює дивне відчуття, що неодмінно...

Вітаємо з Днем Святого Миколая!

19 Грудень 2018
          Зима дуже багата на свята. Відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого...
Увага! Зірочки дошкілля!!!

04.04.2018р. у садочку пройшов районний етап ІІ Міського талант-шоу «Зірочки дошкілля» серед дітей старшого дошкільного віку. У конкурсі прийняли участь 20 дошкільних навчальних закладів району.  Педагогічний колектив  нашого садочку творчо, сучасно підійшов до підготовки та проведення конкурсу. За результатами конкурсу визначено переможців: у номінації «Співочі зірочки»  хор «Лісовий гопачок» – ІІІ місце;  у номінації “Візерункові зірочки”,  аплікація «Соняшник»,  Пєка Влад – ІІІ місце.

ВІТАЄМО переможців конкурсу!!!