Вітаємо всіх відвідувачів нашого сайту з Новорічними та Різдвяними святами!

3 Січень 2020
Колектив дошкільного навчального закладу “Зайчатка”вітає усіх батьків із Новорічними та Різдвяними святами! Бажаємо...

В садочку – новорічні ранки!

20 Грудень 2019
В садочку розпочались новорічні свята. Діти разом із Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями водять хороводи, співають...

Вітаємо зі святом!

17 Грудень 2019
   Вітаємо зі святом  !!!                                        Святий Миколай...

Як сформувати гарні звички у дитини

16 Грудень 2019
1. Починати працювати над виробленням гарних звичок у дітей слід як можна раніше. До прикладу, привчати самостійно засинати...
Увага! Зірочки дошкілля!!!

04.04.2018р. у садочку пройшов районний етап ІІ Міського талант-шоу «Зірочки дошкілля» серед дітей старшого дошкільного віку. У конкурсі прийняли участь 20 дошкільних навчальних закладів району.  Педагогічний колектив  нашого садочку творчо, сучасно підійшов до підготовки та проведення конкурсу. За результатами конкурсу визначено переможців: у номінації «Співочі зірочки»  хор «Лісовий гопачок» – ІІІ місце;  у номінації “Візерункові зірочки”,  аплікація «Соняшник»,  Пєка Влад – ІІІ місце.

ВІТАЄМО переможців конкурсу!!!