Виставка “Друге життя для сміття”

4 Листопад 2018
                          Подробнее →

КВЕСТ

11 Жовтень 2018
У садочку пройшов осінній КВЕСТ. Діти та вихователі разом шукали скарби, відгадували загадки, зустрічалися з казковими героями....

Вітаємо!

17 Вересень 2018
                                                               ...

З днем Незалежності!

24 Серпень 2018
         З нагоди річниці Незалежності нашої держави бажаємо Вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру,...
Увага! Зірочки дошкілля!!!

04.04.2018р. у садочку пройшов районний етап ІІ Міського талант-шоу «Зірочки дошкілля» серед дітей старшого дошкільного віку. У конкурсі прийняли участь 20 дошкільних навчальних закладів району.  Педагогічний колектив  нашого садочку творчо, сучасно підійшов до підготовки та проведення конкурсу. За результатами конкурсу визначено переможців: у номінації «Співочі зірочки»  хор «Лісовий гопачок» – ІІІ місце;  у номінації “Візерункові зірочки”,  аплікація «Соняшник»,  Пєка Влад – ІІІ місце.

ВІТАЄМО переможців конкурсу!!!