Організація ігрової діяльності дошкільників протягом дня. Методичні поради для вихователів.

25 Вересень 2019
Діти мають змогу гратися протягом всього дня як у першу, так і в другу половину. Ігри до сніданку розпочинаються з приходом...

Як малята ДНЗ №290 разом з пожежниками вивчали правила пожежної безпеки.

12 Вересень 2019
    Напередодні святкування 17 вересня Дня рятівника України  вихованці ДНЗ №290 зустрілися з тими, хто щодня на...

З початком нового навчального року!

2 Вересень 2019
         Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди...

Вітаємо з Днем Незалежності!

23 Серпень 2019
    Сьогодні у дитячому садку Зібрались друзі – он як їх багато! Усіх з’єднало й привело сюди День Незалежності – велике...
Увага! Зірочки дошкілля!!!

04.04.2018р. у садочку пройшов районний етап ІІ Міського талант-шоу «Зірочки дошкілля» серед дітей старшого дошкільного віку. У конкурсі прийняли участь 20 дошкільних навчальних закладів району.  Педагогічний колектив  нашого садочку творчо, сучасно підійшов до підготовки та проведення конкурсу. За результатами конкурсу визначено переможців: у номінації «Співочі зірочки»  хор «Лісовий гопачок» – ІІІ місце;  у номінації “Візерункові зірочки”,  аплікація «Соняшник»,  Пєка Влад – ІІІ місце.

ВІТАЄМО переможців конкурсу!!!