Алгоритм прийому дітей під час карантину

24 Травень 2020
 Подробнее →

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ 2020

21 Травень 2020
Всесвітній День вишиванки з’явився не так давно, у 2006 році, але вже встиг стати одним із найулюбленіших свят українців. Його...

З Днем вишиванки 2020

21 Травень 2020
Зі святом, з Днем вишиванки! Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти...

6 Травень 2020
Відповідно постанови КМУ від 11 березня 2020р. №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби...
Свято дитинства! (до Дня захисту дітей)

Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується в сьогоденні. Міжнародний день захисту дітей – це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки, на освіту, відпочинок і дозвілля. День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.