Новий 2021 рік!!!

29 Грудень 2020
Шановні батьки, вихованці нашого закладу! Зовсім скоро настане Новий Рік 2021 – найбільше свято в році в Україні. Бажаємо,...

“Е-малятко” для онлайн-оформлення документів немовлят

29 Грудень 2020
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. No 691 “Про реалізацію експериментального проекту щодо...
Вітаємо всіх відвідувачів нашого сайту з Новорічними та Різдвяними святами!

Колектив дошкільного навчального закладу “Зайчатка”вітає усіх батьків із Новорічними та Різдвяними святами! Бажаємо щоб у новому 2020 році усім жилося краще, щоб полишили вас усі негаразди, щоб наступний рік приніс вам гарні новини, бажання і віру у те, що завтра буде краще, ніж було учора. Нехай усі ці бажання і сподівання здійсняться. Адже нічого незвичайного в цьому немає, бо реалізація бажань залежить від нас самих. А тим, що ви, батьки, у нас небайдужі, цікаві, творчі, нікого не здивуєш. І що частіше спілкуємося з вами, батьками наших вихованців, то більше в цьому переконуємося.

Наш колектив з великою любов’ю та повагою ставиться до кожного з вас, наші любі батьки, до ваших-наших діточок. Ви високо оцінили наш навчальний заклад, віддавши на виховання своїх діток. Для нас це – не лише висока оцінка попередніх наших досягнень, а й значний аванс, величезна відповідальність перед вами, батьками. Дякуємо вам за довіру! Обіцяємо і надалі приємно дивувати вас.