День доброти В ЗДО

2 Березень 2020
2 березня — день проведення Всеукраїнського заняття доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», в рамках освітньо-виховного...

Привітання зі святом весни 8 березня

2 Березень 2020
Дорогі жінки ! Прийміть найщиріші і найтепліші вітання до жіночого свята 8 Березня! Це прекрасне свято стало символом весни,...

Вітаємо всіх відвідувачів нашого сайту з Новорічними та Різдвяними святами!

3 Січень 2020

В садочку – новорічні ранки!

20 Грудень 2019
В садочку розпочались новорічні свята. Діти разом із Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями водять хороводи, співають...
Вітаємо всіх відвідувачів нашого сайту з Новорічними та Різдвяними святами!

Колектив дошкільного навчального закладу “Зайчатка”вітає усіх батьків із Новорічними та Різдвяними святами! Бажаємо щоб у новому 2020 році усім жилося краще, щоб полишили вас усі негаразди, щоб наступний рік приніс вам гарні новини, бажання і віру у те, що завтра буде краще, ніж було учора. Нехай усі ці бажання і сподівання здійсняться. Адже нічого незвичайного в цьому немає, бо реалізація бажань залежить від нас самих. А тим, що ви, батьки, у нас небайдужі, цікаві, творчі, нікого не здивуєш. І що частіше спілкуємося з вами, батьками наших вихованців, то більше в цьому переконуємося.

Наш колектив з великою любов’ю та повагою ставиться до кожного з вас, наші любі батьки, до ваших-наших діточок. Ви високо оцінили наш навчальний заклад, віддавши на виховання своїх діток. Для нас це – не лише висока оцінка попередніх наших досягнень, а й значний аванс, величезна відповідальність перед вами, батьками. Дякуємо вам за довіру! Обіцяємо і надалі приємно дивувати вас.