Вітаємо всіх відвідувачів нашого сайту з Новорічними та Різдвяними святами!

3 Січень 2020

В садочку – новорічні ранки!

20 Грудень 2019
В садочку розпочались новорічні свята. Діти разом із Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями водять хороводи, співають...

Вітаємо зі святом!

17 Грудень 2019
   Вітаємо зі святом  !!!                                        Святий Миколай...

Як сформувати гарні звички у дитини

16 Грудень 2019
1. Починати працювати над виробленням гарних звичок у дітей слід як можна раніше. До прикладу, привчати самостійно засинати...
Вітаємо всіх відвідувачів нашого сайту з Новорічними та Різдвяними святами!

Колектив дошкільного навчального закладу “Зайчатка”вітає усіх батьків із Новорічними та Різдвяними святами! Бажаємо щоб у новому 2020 році усім жилося краще, щоб полишили вас усі негаразди, щоб наступний рік приніс вам гарні новини, бажання і віру у те, що завтра буде краще, ніж було учора. Нехай усі ці бажання і сподівання здійсняться. Адже нічого незвичайного в цьому немає, бо реалізація бажань залежить від нас самих. А тим, що ви, батьки, у нас небайдужі, цікаві, творчі, нікого не здивуєш. І що частіше спілкуємося з вами, батьками наших вихованців, то більше в цьому переконуємося.

Наш колектив з великою любов’ю та повагою ставиться до кожного з вас, наші любі батьки, до ваших-наших діточок. Ви високо оцінили наш навчальний заклад, віддавши на виховання своїх діток. Для нас це – не лише висока оцінка попередніх наших досягнень, а й значний аванс, величезна відповідальність перед вами, батьками. Дякуємо вам за довіру! Обіцяємо і надалі приємно дивувати вас.