Як малята ДНЗ №290 разом з пожежниками вивчали правила пожежної безпеки.

12 Вересень 2019
    Напередодні святкування 17 вересня Дня рятівника України  вихованці ДНЗ №290 зустрілися з тими, хто щодня на...

З початком нового навчального року!

2 Вересень 2019
         Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди...

Вітаємо з Днем Незалежності!

23 Серпень 2019
    Сьогодні у дитячому садку Зібрались друзі – он як їх багато! Усіх з’єднало й привело сюди День Незалежності – велике...

День Державного прапора у “Зайчатках”

22 Серпень 2019
       З метою формування у дошкільників патріотичних почуттів і виховання національної гідності 22 серпня  ЗДО...
Свято “Прощавай, наш дитячий садок”

Ось і пройшов останній випускний у нашому дитячому садку! Діти групи № 5 показали свої таланти у танцях, піснях, віршах. Нотки патріотизму та ліричний настрій випускників не залишили байдужими тат і мам. Усі разом ми згадали, якими маленькими були та якими дорослими стали наші діти! В кінці свята в небо злетіли різнокольорові мрії-кульки….

Наші діти, немов маленькі пташенята, тепер  відлітають у новий світ,  де вони вже будуть вчитися в школі та радувати своїх батьків новими досягненнями! «Зайчатка» вітають всіх випускників! Нам буде не вистачати Вас!