Декада “Я атестуюсь”

12 Лютий 2019
      Щороку у лютому місяці в ДНЗ проходять творчі звіти педагогів, що атестуються. Під час творчої декади “Я атестуюсь”...

Вітаємо учасницю районного фестивалю “Маленький оратор!”

29 Січень 2019
Сьогодні 29.01.2019р. у ДНЗ №90 відбувся районний фестиваль ораторського мистецтва “Маленький оратор”. Жорнік Марго отримала...

Зимові забави

10 Січень 2019
 Подробнее →

Спортивне свято “Будьмо радісні й здорові, спритні, дужі та бадьорі”

9 Січень 2019
   Фізкультурні свята дуже подобаються дошкільникам насамперед тому, що об’єднують їх спільними переживаннями, дарують...
Свято “Прощавай, наш дитячий садок”

Ось і пройшов останній випускний у нашому дитячому садку! Діти групи № 5 показали свої таланти у танцях, піснях, віршах. Нотки патріотизму та ліричний настрій випускників не залишили байдужими тат і мам. Усі разом ми згадали, якими маленькими були та якими дорослими стали наші діти! В кінці свята в небо злетіли різнокольорові мрії-кульки….

Наші діти, немов маленькі пташенята, тепер  відлітають у новий світ,  де вони вже будуть вчитися в школі та радувати своїх батьків новими досягненнями! «Зайчатка» вітають всіх випускників! Нам буде не вистачати Вас!