Вітаємо всіх відвідувачів нашого сайту з Новорічними та Різдвяними святами!

3 Січень 2020
Колектив дошкільного навчального закладу “Зайчатка”вітає усіх батьків із Новорічними та Різдвяними святами! Бажаємо...

В садочку – новорічні ранки!

20 Грудень 2019
В садочку розпочались новорічні свята. Діти разом із Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями водять хороводи, співають...

Вітаємо зі святом!

17 Грудень 2019
   Вітаємо зі святом  !!!                                        Святий Миколай...

Як сформувати гарні звички у дитини

16 Грудень 2019
1. Починати працювати над виробленням гарних звичок у дітей слід як можна раніше. До прикладу, привчати самостійно засинати...
Свято “Прощавай, наш дитячий садок”

Ось і пройшов останній випускний у нашому дитячому садку! Діти групи № 5 показали свої таланти у танцях, піснях, віршах. Нотки патріотизму та ліричний настрій випускників не залишили байдужими тат і мам. Усі разом ми згадали, якими маленькими були та якими дорослими стали наші діти! В кінці свята в небо злетіли різнокольорові мрії-кульки….

Наші діти, немов маленькі пташенята, тепер  відлітають у новий світ,  де вони вже будуть вчитися в школі та радувати своїх батьків новими досягненнями! «Зайчатка» вітають всіх випускників! Нам буде не вистачати Вас!