Зимові забави

10 Січень 2019
 Подробнее →

Спортивне свято “Будьмо радісні й здорові, спритні, дужі та бадьорі”

9 Січень 2019

Новий рік на порозі!

27 Грудень 2018
          Новий рік – найулюбленіше свято дітвори. Напередодні всіх завжди охоплює дивне відчуття, що неодмінно...

Вітаємо з Днем Святого Миколая!

19 Грудень 2018
          Зима дуже багата на свята. Відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого...
Спортивне свято “Будьмо радісні й здорові, спритні, дужі та бадьорі”

Фізкультурні свята дуже подобаються дошкільникам насамперед тому, що об’єднують їх спільними переживаннями, дарують відчуття перемог. Музика, пісні, різноманітні змагання, ігри позитивно впливають на загальний фізичний розвиток дітей, розвивають у них почуття краси, уяву. А головне фізкультурні свята допомагають формувати бажання бути сильними, спритними, витривалими, займатися спортом. Спільна діяльність, долання труднощів зміцнюють дитячий колектив, пробуджають почуття відповідальності.