Новий 2021 рік!!!

29 Грудень 2020
Шановні батьки, вихованці нашого закладу! Зовсім скоро настане Новий Рік 2021 – найбільше свято в році в Україні. Бажаємо,...

“Е-малятко” для онлайн-оформлення документів немовлят

29 Грудень 2020
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. No 691 “Про реалізацію експериментального проекту щодо...
Шановні батьки! Будьте особливо уважними!

Навіть за правильної підготовки дитини, перші дні в дитячому садочку – це доволі важкий для малечі час.

Після дитячого садка прогуляйтеся небагато, обговоріть з малюком минулий день, дайте йому виговоритися.
Будьте терплячі, обов’язково вислухайте дитину і дайте відповідь на її запитання.

Зазвичай малюк переповнений враженнями.Він може заснути раніше, ніж звичайно, або, навпаки, поводитися занадто активно й голосно.

Не лякайте малюка словами:”Якщо не заспокоїшся, я відведу тебе назад в садок!” Відвідування дитячого садка не повинно бути покаранням.

Некерована поведінка малюка говорить про те, що йому необхідний додатковий відпочинок.

Створіть вдома спокійну й затишну атмосферу. Якийсь час не ходіть в гості й не запрошуйте нікого до себе.

Після повернення з садочка, вимийте малюка, накорміть, а потім почитайте йому або пограйте в спокійні ігри.

Цілком прийнятною є ситуація, коли дитина відмовляється гратися. Це може значити, що вона втомилася і хоче заспокоїтись та відпочити.

Терпіння Вам! Нехай дитячий садок стане для вашого малюка добре знайомим і затишним світом.