Організація ігрової діяльності дошкільників протягом дня. Методичні поради для вихователів.

25 Вересень 2019
Діти мають змогу гратися протягом всього дня як у першу, так і в другу половину. Ігри до сніданку розпочинаються з приходом...

Як малята ДНЗ №290 разом з пожежниками вивчали правила пожежної безпеки.

12 Вересень 2019
    Напередодні святкування 17 вересня Дня рятівника України  вихованці ДНЗ №290 зустрілися з тими, хто щодня на...

З початком нового навчального року!

2 Вересень 2019
         Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди...

Вітаємо з Днем Незалежності!

23 Серпень 2019
    Сьогодні у дитячому садку Зібрались друзі – он як їх багато! Усіх з’єднало й привело сюди День Незалежності – велике...
Шановні батьки! Будьте особливо уважними!

Навіть за правильної підготовки дитини, перші дні в дитячому садочку – це доволі важкий для малечі час.

Після дитячого садка прогуляйтеся небагато, обговоріть з малюком минулий день, дайте йому виговоритися.
Будьте терплячі, обов’язково вислухайте дитину і дайте відповідь на її запитання.

Зазвичай малюк переповнений враженнями.Він може заснути раніше, ніж звичайно, або, навпаки, поводитися занадто активно й голосно.

Не лякайте малюка словами:”Якщо не заспокоїшся, я відведу тебе назад в садок!” Відвідування дитячого садка не повинно бути покаранням.

Некерована поведінка малюка говорить про те, що йому необхідний додатковий відпочинок.

Створіть вдома спокійну й затишну атмосферу. Якийсь час не ходіть в гості й не запрошуйте нікого до себе.

Після повернення з садочка, вимийте малюка, накорміть, а потім почитайте йому або пограйте в спокійні ігри.

Цілком прийнятною є ситуація, коли дитина відмовляється гратися. Це може значити, що вона втомилася і хоче заспокоїтись та відпочити.

Терпіння Вам! Нехай дитячий садок стане для вашого малюка добре знайомим і затишним світом.