День доброти В ЗДО

2 Березень 2020
2 березня — день проведення Всеукраїнського заняття доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», в рамках освітньо-виховного...

Привітання зі святом весни 8 березня

2 Березень 2020
Дорогі жінки ! Прийміть найщиріші і найтепліші вітання до жіночого свята 8 Березня! Це прекрасне свято стало символом весни,...

Вітаємо всіх відвідувачів нашого сайту з Новорічними та Різдвяними святами!

3 Січень 2020
Колектив дошкільного навчального закладу “Зайчатка”вітає усіх батьків із Новорічними та Різдвяними святами! Бажаємо...

В садочку – новорічні ранки!

20 Грудень 2019
В садочку розпочались новорічні свята. Діти разом із Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями водять хороводи, співають...
Шановні батьки! Будьте особливо уважними!

Навіть за правильної підготовки дитини, перші дні в дитячому садочку – це доволі важкий для малечі час.

Після дитячого садка прогуляйтеся небагато, обговоріть з малюком минулий день, дайте йому виговоритися.
Будьте терплячі, обов’язково вислухайте дитину і дайте відповідь на її запитання.

Зазвичай малюк переповнений враженнями.Він може заснути раніше, ніж звичайно, або, навпаки, поводитися занадто активно й голосно.

Не лякайте малюка словами:”Якщо не заспокоїшся, я відведу тебе назад в садок!” Відвідування дитячого садка не повинно бути покаранням.

Некерована поведінка малюка говорить про те, що йому необхідний додатковий відпочинок.

Створіть вдома спокійну й затишну атмосферу. Якийсь час не ходіть в гості й не запрошуйте нікого до себе.

Після повернення з садочка, вимийте малюка, накорміть, а потім почитайте йому або пограйте в спокійні ігри.

Цілком прийнятною є ситуація, коли дитина відмовляється гратися. Це може значити, що вона втомилася і хоче заспокоїтись та відпочити.

Терпіння Вам! Нехай дитячий садок стане для вашого малюка добре знайомим і затишним світом.