День Державного прапора у “Зайчатках”

22 Серпень 2019
       З метою формування у дошкільників патріотичних почуттів і виховання національної гідності 22 серпня  ЗДО...

Конкурс “Маленький архітектор”

7 Червень 2019
Діти люблять бавитись з піском, а особливо влітку в пісочниці.  Пісок – це дивовижний, багатий своїми можливостями матеріал,...

Свято дитинства! (до Дня захисту дітей)

31 Травень 2019
Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке...

Вітаємо випускників дитячого садка!

23 Травень 2019
Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже  закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився...
Шановні батьки! Будьте особливо уважними!

Навіть за правильної підготовки дитини, перші дні в дитячому садочку – це доволі важкий для малечі час.

Після дитячого садка прогуляйтеся небагато, обговоріть з малюком минулий день, дайте йому виговоритися.
Будьте терплячі, обов’язково вислухайте дитину і дайте відповідь на її запитання.

Зазвичай малюк переповнений враженнями.Він може заснути раніше, ніж звичайно, або, навпаки, поводитися занадто активно й голосно.

Не лякайте малюка словами:”Якщо не заспокоїшся, я відведу тебе назад в садок!” Відвідування дитячого садка не повинно бути покаранням.

Некерована поведінка малюка говорить про те, що йому необхідний додатковий відпочинок.

Створіть вдома спокійну й затишну атмосферу. Якийсь час не ходіть в гості й не запрошуйте нікого до себе.

Після повернення з садочка, вимийте малюка, накорміть, а потім почитайте йому або пограйте в спокійні ігри.

Цілком прийнятною є ситуація, коли дитина відмовляється гратися. Це може значити, що вона втомилася і хоче заспокоїтись та відпочити.

Терпіння Вам! Нехай дитячий садок стане для вашого малюка добре знайомим і затишним світом.