Вітаємо всіх відвідувачів нашого сайту з Новорічними та Різдвяними святами!

3 Січень 2020
Колектив дошкільного навчального закладу “Зайчатка”вітає усіх батьків із Новорічними та Різдвяними святами! Бажаємо...

В садочку – новорічні ранки!

20 Грудень 2019
В садочку розпочались новорічні свята. Діти разом із Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями водять хороводи, співають...

Вітаємо зі святом!

17 Грудень 2019
   Вітаємо зі святом  !!!                                        Святий Миколай...

Як сформувати гарні звички у дитини

16 Грудень 2019
1. Починати працювати над виробленням гарних звичок у дітей слід як можна раніше. До прикладу, привчати самостійно засинати...
Шановні батьки! Будьте особливо уважними!

Навіть за правильної підготовки дитини, перші дні в дитячому садочку – це доволі важкий для малечі час.

Після дитячого садка прогуляйтеся небагато, обговоріть з малюком минулий день, дайте йому виговоритися.
Будьте терплячі, обов’язково вислухайте дитину і дайте відповідь на її запитання.

Зазвичай малюк переповнений враженнями.Він може заснути раніше, ніж звичайно, або, навпаки, поводитися занадто активно й голосно.

Не лякайте малюка словами:”Якщо не заспокоїшся, я відведу тебе назад в садок!” Відвідування дитячого садка не повинно бути покаранням.

Некерована поведінка малюка говорить про те, що йому необхідний додатковий відпочинок.

Створіть вдома спокійну й затишну атмосферу. Якийсь час не ходіть в гості й не запрошуйте нікого до себе.

Після повернення з садочка, вимийте малюка, накорміть, а потім почитайте йому або пограйте в спокійні ігри.

Цілком прийнятною є ситуація, коли дитина відмовляється гратися. Це може значити, що вона втомилася і хоче заспокоїтись та відпочити.

Терпіння Вам! Нехай дитячий садок стане для вашого малюка добре знайомим і затишним світом.