Зимові забави

10 Січень 2019
 Подробнее →

Спортивне свято “Будьмо радісні й здорові, спритні, дужі та бадьорі”

9 Січень 2019
   Фізкультурні свята дуже подобаються дошкільникам насамперед тому, що об’єднують їх спільними переживаннями, дарують...

Новий рік на порозі!

27 Грудень 2018

Вітаємо з Днем Святого Миколая!

19 Грудень 2018
          Зима дуже багата на свята. Відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого...
Новий рік на порозі!

Новий рік – найулюбленіше свято дітвори. Напередодні всіх завжди охоплює дивне відчуття, що неодмінно має статися щось радісне та чарівне. На святкових ранках всі занурюються у казку. Ми веселимося, проводимо різні конкурси, танцюємо, співаємо. Це завжди дуже цікаво не лише дошкільникам, а й їхнім рідним, що також приходять на новорічні святкування в садочок.
         Усі святкують та розважаються. А по закінченню свята дошкільники обов’язково отримують смачні подарунки.