Організація ігрової діяльності дошкільників протягом дня. Методичні поради для вихователів.

25 Вересень 2019
Діти мають змогу гратися протягом всього дня як у першу, так і в другу половину. Ігри до сніданку розпочинаються з приходом...

Як малята ДНЗ №290 разом з пожежниками вивчали правила пожежної безпеки.

12 Вересень 2019
    Напередодні святкування 17 вересня Дня рятівника України  вихованці ДНЗ №290 зустрілися з тими, хто щодня на...

З початком нового навчального року!

2 Вересень 2019
         Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди...

Вітаємо з Днем Незалежності!

23 Серпень 2019
    Сьогодні у дитячому садку Зібрались друзі – он як їх багато! Усіх з’єднало й привело сюди День Незалежності – велике...
Новий рік на порозі!

Новий рік – найулюбленіше свято дітвори. Напередодні всіх завжди охоплює дивне відчуття, що неодмінно має статися щось радісне та чарівне. На святкових ранках всі занурюються у казку. Ми веселимося, проводимо різні конкурси, танцюємо, співаємо. Це завжди дуже цікаво не лише дошкільникам, а й їхнім рідним, що також приходять на новорічні святкування в садочок.
         Усі святкують та розважаються. А по закінченню свята дошкільники обов’язково отримують смачні подарунки.