Організація ігрової діяльності дошкільників протягом дня. Методичні поради для вихователів.

25 Вересень 2019
Діти мають змогу гратися протягом всього дня як у першу, так і в другу половину. Ігри до сніданку розпочинаються з приходом...

Як малята ДНЗ №290 разом з пожежниками вивчали правила пожежної безпеки.

12 Вересень 2019
    Напередодні святкування 17 вересня Дня рятівника України  вихованці ДНЗ №290 зустрілися з тими, хто щодня на...

З початком нового навчального року!

2 Вересень 2019
         Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди...

Вітаємо з Днем Незалежності!

23 Серпень 2019
    Сьогодні у дитячому садку Зібрались друзі – он як їх багато! Усіх з’єднало й привело сюди День Незалежності – велике...
Конкурс “Маленький архітектор”

Похожее Ð¸Ð·Ð¾Ð±Ñ€Ð°Ð¶ÐµÐ½Ð¸ÐµДіти люблять бавитись з піском, а особливо влітку в пісочниці.  Пісок – це дивовижний, багатий своїми можливостями матеріал,  здатний приймати будь-які форми. Всі ми в дитинстві любили додавати в сухий пісок воду і робити «тісто» чи «кашу-малашу», а , може,   матеріал для грандіозного будівництва в пісочниці. Согодні у садочу пройшов конкурс на кращу споруду з піску, де діти та дорослі приймали активну участь!