День доброти В ЗДО

2 Березень 2020
2 березня — день проведення Всеукраїнського заняття доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», в рамках освітньо-виховного...

Привітання зі святом весни 8 березня

2 Березень 2020
Дорогі жінки ! Прийміть найщиріші і найтепліші вітання до жіночого свята 8 Березня! Це прекрасне свято стало символом весни,...

Вітаємо всіх відвідувачів нашого сайту з Новорічними та Різдвяними святами!

3 Січень 2020
Колектив дошкільного навчального закладу “Зайчатка”вітає усіх батьків із Новорічними та Різдвяними святами! Бажаємо...

В садочку – новорічні ранки!

20 Грудень 2019
В садочку розпочались новорічні свята. Діти разом із Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями водять хороводи, співають...
День Державного прапора у “Зайчатках”

З метою формування у дошкільників патріотичних почуттів і виховання національної гідності 22 серпня  ЗДО пройшли тематичні заняття. Педагоги пояснили дітям символічне значення кольорів Державного Прапора України. Адже як відомо, жовтий колір – це колір пшеничної ниви, колір хліба, зерна, що дарує життя всьому сущому на землі, це колір жовтогарячого сонця, без лагідних променів якого не дозрів би, не заколосився б хліб. Це символ достатку українського народу. Блакитний, синій колір – це колір ясного, чистого, мирного неба. Це колір води, без якої не дозрів би хліб. І ще – це колір миру. Кожна дитина мала змогу прийняти участь у виготовленні прапора України.