День доброти В ЗДО

2 Березень 2020
2 березня — день проведення Всеукраїнського заняття доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», в рамках освітньо-виховного...

Привітання зі святом весни 8 березня

2 Березень 2020
Дорогі жінки ! Прийміть найщиріші і найтепліші вітання до жіночого свята 8 Березня! Це прекрасне свято стало символом весни,...

Вітаємо всіх відвідувачів нашого сайту з Новорічними та Різдвяними святами!

3 Січень 2020
Колектив дошкільного навчального закладу “Зайчатка”вітає усіх батьків із Новорічними та Різдвяними святами! Бажаємо...

В садочку – новорічні ранки!

20 Грудень 2019
В садочку – новорічні ранки!
В садочку розпочались новорічні свята. Діти разом із Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями водять хороводи, співають пісеньки, грають в ігри. Лунає веселий дитячий сміх, музика та привітання з Новим роком. Радісний святковий настрій не покидає присутніх упродовж усього свята. Адже дітки так готувалися до свят. Вивчали віршики для Дідуся Мороза та Снігуроньки, готували чарівні маскарадні костюми.
В групах теж панує святковий настрій. Вихователі, діти та батьки нарядили новорічні ялинки, прикрасили кімнати. Все сяє та іскриться від ліхтариків та ялинкових прикрас. Усі – і діти і дорослі чекають Нового року.
Напередодні новорічних та різдвяних свят бажаємо, щоб у кожному домі панував затишок та тепло від новорічних ялинок та дитячих посмішок!
З наступаючим Новим 2020 роком!