Вітаємо всіх відвідувачів нашого сайту з Новорічними та Різдвяними святами!

3 Січень 2020
Колектив дошкільного навчального закладу “Зайчатка”вітає усіх батьків із Новорічними та Різдвяними святами! Бажаємо...

В садочку – новорічні ранки!

20 Грудень 2019
В садочку розпочались новорічні свята. Діти разом із Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями водять хороводи, співають...

Вітаємо зі святом!

17 Грудень 2019
   Вітаємо зі святом  !!!                                        Святий Миколай...

Як сформувати гарні звички у дитини

16 Грудень 2019
1. Починати працювати над виробленням гарних звичок у дітей слід як можна раніше. До прикладу, привчати самостійно засинати...
Як же стають хорошими батьками?

Хорошими   батьками   не   народжуються, ними   стають   після   довгих   випробувань,  помилок  і  розчарувань. Характер  дитини   формується   дуже  рано.  Звісно , велике   значення   в  цьому  процесі    мають   спадковість   та  індивідуальні    особливості.  Але   й  роль   батьків   применшувати  не  можна.  То  як   же   стають    хорошими   батьками?

* Якомога   частіше   спілкуйтеся   з  дитиною. Слухаючи   її розмовляючи   з  нею,  як   із  дорослим,  навчите   правильно   вести   розмову.  Не  забувайте   похвалити   її.  Важливо,  щоб   діти  знали,  у  вас   є  на  це  час. Будьте   уважними  і  терплячими   слухачами,  аби  дитина    довіряла  вам  і  в  майбутньому.

*  Будьте   послідовними.  Дітям  подобається   передбачуваність.  Так, режим  дня    дає   їм   відчуття   порядку   й  безпеки  Чіткі  правила   дозволяють   уникати   конфліктів  і  покарань.  Пояснюйте   дитині,  чому  треба  поводитися   саме   так,  а  не  інакше.

*  Проявляйте   свою  любов. Емоційна    відкритість  у   вихованні   навіть   важливіша   за   послідовність. Коли   дитина   знає,   що  батьки   її  люблять,  їй  не   так  страшно   буде,  якщо    навіть   розсердитеся. Намагайтеся   частіше   хвалити   дитину.

*  Учіться   знаходити    правильні    рішення. А  для  цього   треба  знати   про   можливості    й   здібності   дитини  в  конкретному   віці.

*  Залиште   собі   право   на  перепочинок.  Щоб  знову  відчути   себе    хорошим   батьком   чи  матір’ю, необхідно    лише    трохи   відпочити.  Просто   скажіть:  «Зараз   я  стомився  і   хочу   лягти».  Будьте   певні   –  дитина   вас   зрозуміє