Всесвітній день води – 2021 «Цінність води для кожного з нас»

19 Березень 2021
Всесвітній день води – 2021 «Цінність води для кожного з нас» Сьогодні в нашому закладі пройшли заходи, спрямовані на виховання...

Новий 2021 рік!!!

29 Грудень 2020
Шановні батьки, вихованці нашого закладу! Зовсім скоро настане Новий Рік 2021 – найбільше свято в році в Україні. Бажаємо,...
Як же стають хорошими батьками?

Хорошими   батьками   не   народжуються, ними   стають   після   довгих   випробувань,  помилок  і  розчарувань. Характер  дитини   формується   дуже  рано.  Звісно , велике   значення   в  цьому  процесі    мають   спадковість   та  індивідуальні    особливості.  Але   й  роль   батьків   применшувати  не  можна.  То  як   же   стають    хорошими   батьками?

* Якомога   частіше   спілкуйтеся   з  дитиною. Слухаючи   її розмовляючи   з  нею,  як   із  дорослим,  навчите   правильно   вести   розмову.  Не  забувайте   похвалити   її.  Важливо,  щоб   діти  знали,  у  вас   є  на  це  час. Будьте   уважними  і  терплячими   слухачами,  аби  дитина    довіряла  вам  і  в  майбутньому.

*  Будьте   послідовними.  Дітям  подобається   передбачуваність.  Так, режим  дня    дає   їм   відчуття   порядку   й  безпеки  Чіткі  правила   дозволяють   уникати   конфліктів  і  покарань.  Пояснюйте   дитині,  чому  треба  поводитися   саме   так,  а  не  інакше.

*  Проявляйте   свою  любов. Емоційна    відкритість  у   вихованні   навіть   важливіша   за   послідовність. Коли   дитина   знає,   що  батьки   її  люблять,  їй  не   так  страшно   буде,  якщо    навіть   розсердитеся. Намагайтеся   частіше   хвалити   дитину.

*  Учіться   знаходити    правильні    рішення. А  для  цього   треба  знати   про   можливості    й   здібності   дитини  в  конкретному   віці.

*  Залиште   собі   право   на  перепочинок.  Щоб  знову  відчути   себе    хорошим   батьком   чи  матір’ю, необхідно    лише    трохи   відпочити.  Просто   скажіть:  «Зараз   я  стомився  і   хочу   лягти».  Будьте   певні   –  дитина   вас   зрозуміє