Новий 2021 рік!!!

29 Грудень 2020
Шановні батьки, вихованці нашого закладу! Зовсім скоро настане Новий Рік 2021 – найбільше свято в році в Україні. Бажаємо,...

“Е-малятко” для онлайн-оформлення документів немовлят

29 Грудень 2020
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. No 691 “Про реалізацію експериментального проекту щодо...
Як же стають хорошими батьками?

Хорошими   батьками   не   народжуються, ними   стають   після   довгих   випробувань,  помилок  і  розчарувань. Характер  дитини   формується   дуже  рано.  Звісно , велике   значення   в  цьому  процесі    мають   спадковість   та  індивідуальні    особливості.  Але   й  роль   батьків   применшувати  не  можна.  То  як   же   стають    хорошими   батьками?

* Якомога   частіше   спілкуйтеся   з  дитиною. Слухаючи   її розмовляючи   з  нею,  як   із  дорослим,  навчите   правильно   вести   розмову.  Не  забувайте   похвалити   її.  Важливо,  щоб   діти  знали,  у  вас   є  на  це  час. Будьте   уважними  і  терплячими   слухачами,  аби  дитина    довіряла  вам  і  в  майбутньому.

*  Будьте   послідовними.  Дітям  подобається   передбачуваність.  Так, режим  дня    дає   їм   відчуття   порядку   й  безпеки  Чіткі  правила   дозволяють   уникати   конфліктів  і  покарань.  Пояснюйте   дитині,  чому  треба  поводитися   саме   так,  а  не  інакше.

*  Проявляйте   свою  любов. Емоційна    відкритість  у   вихованні   навіть   важливіша   за   послідовність. Коли   дитина   знає,   що  батьки   її  люблять,  їй  не   так  страшно   буде,  якщо    навіть   розсердитеся. Намагайтеся   частіше   хвалити   дитину.

*  Учіться   знаходити    правильні    рішення. А  для  цього   треба  знати   про   можливості    й   здібності   дитини  в  конкретному   віці.

*  Залиште   собі   право   на  перепочинок.  Щоб  знову  відчути   себе    хорошим   батьком   чи  матір’ю, необхідно    лише    трохи   відпочити.  Просто   скажіть:  «Зараз   я  стомився  і   хочу   лягти».  Будьте   певні   –  дитина   вас   зрозуміє