Вітаємо з Великоднем!

8 Квітень 2018
                У дитячому садочку пройшла виставка “Великдень наближається”                          Подробнее →

Увага! Зірочки дошкілля!!!

4 Квітень 2018
04.04.2018р. у садочку пройшов районний етап ІІ Міського талант-шоу «Зірочки дошкілля» серед дітей старшого дошкільного віку. У...

Стоматологи навчають

25 Січень 2018
Стоматологи поглибили знання дітей про важливий орган травлення – зуби; переконали у необхідності берегти зуби; дали дітям...

Різдво у садочку

15 Січень 2018
Цього року новорічні та різдвяні свята в дошкільному закладі пройшли з особливим піднесенням. Маленькі вихованці потрапили...
Умови прийому

Прийом дітей до дошкільного закладу здійснюється директором протягом календарного року на підставі заяви батьків, медичної довідки про стан здоров’я дитини, медичної довідки про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження дитини, направлення відділу освіти Комунарської райадміністрації, документів для встановлення пільг щодо батьківської плати.

Переведення дітей з однієї вікової групи до іншої, формування новостворених груп здійснюється наприкінці навчального року (квітень-травень).

За дитиною зберігається місце у дошкільному закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній період (75 днів).

Відрахування дітей із дошкільного закладу може здійснюватись:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
  • на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному закладі цього типу;
  • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Термін письмового повідомлення батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини – не менше 10 календарних днів.

Телефон: 066-808-58-07; 097-769-26-90