Як малята ДНЗ №290 разом з пожежниками вивчали правила пожежної безпеки.

12 Вересень 2019
    Напередодні святкування 17 вересня Дня рятівника України  вихованці ДНЗ №290 зустрілися з тими, хто щодня на...

З початком нового навчального року!

2 Вересень 2019
         Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди...

Вітаємо з Днем Незалежності!

23 Серпень 2019
    Сьогодні у дитячому садку Зібрались друзі – он як їх багато! Усіх з’єднало й привело сюди День Незалежності – велике...

День Державного прапора у “Зайчатках”

22 Серпень 2019
       З метою формування у дошкільників патріотичних почуттів і виховання національної гідності 22 серпня  ЗДО...
УМОВИ ПРИЙОМУ

Прийом дітей до дошкільного закладу здійснюється директором протягом календарного року на підставі заяви батьків, медичної довідки про стан здоров’я дитини, медичної довідки про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження дитини, направлення відділу освіти Комунарської райадміністрації, документів для встановлення пільг щодо батьківської плати.

Переведення дітей з однієї вікової групи до іншої, формування новостворених груп здійснюється наприкінці навчального року (квітень-травень).

За дитиною зберігається місце у дошкільному закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній період (75 днів).

Відрахування дітей із дошкільного закладу може здійснюватись:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
  • на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному закладі цього типу;
  • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Термін письмового повідомлення батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини – не менше 10 календарних днів.

Телефон: 066-808-58-07; 097-769-26-90