Методичне об’єднання музичних керівників

21 Березень 2019
На базі нашого дошкільного закладу відбулося методичне об’єднання музичних керівників Комунарського району, темою...

Атестація педагогічних працівників

15 Березень 2019
15 березня 2019 року в дошкільному закладі вихователі, які атестуються у 2018-2019н.р., звітували щодо своєї професійної діяльності...

“Рідна матуся, я тебе люблю!”

1 Березень 2019
          Багато слів красивих, ласкавих і ніжних хочеться сказати усім мамам на землі, за те що народили, виховали...

Декада “Я атестуюсь”

12 Лютий 2019
      Щороку у лютому місяці в ДНЗ проходять творчі звіти педагогів, що атестуються. Під час творчої декади “Я атестуюсь”...
УМОВИ ПРИЙОМУ

Прийом дітей до дошкільного закладу здійснюється директором протягом календарного року на підставі заяви батьків, медичної довідки про стан здоров’я дитини, медичної довідки про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження дитини, направлення відділу освіти Комунарської райадміністрації, документів для встановлення пільг щодо батьківської плати.

Переведення дітей з однієї вікової групи до іншої, формування новостворених груп здійснюється наприкінці навчального року (квітень-травень).

За дитиною зберігається місце у дошкільному закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній період (75 днів).

Відрахування дітей із дошкільного закладу може здійснюватись:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
  • на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному закладі цього типу;
  • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Термін письмового повідомлення батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини – не менше 10 календарних днів.

Телефон: 066-808-58-07; 097-769-26-90