Вітаємо з днем вишиванки!

16 Травень 2019
Вишиванка– національна святиня, що символізує духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь....

УВАГА! НЕБЕЗПЕКА!!

16 Квітень 2019
    У зв`язку з надзвичайною подією, яка сталася 31.03.2019р. у м. Запоріжжя, внаслідок якої одна дитина загинула, а друга отримала...

Вітаємо переможців!!!

8 Квітень 2019
5 квітня 2019р., був завершальний день відбіркового районного етапу ІІІ Міського талант-шоу “Зірочки дошкілля”, в якому...

Методичне об’єднання музичних керівників

21 Березень 2019
На базі нашого дошкільного закладу відбулося методичне об’єднання музичних керівників Комунарського району, темою...
УМОВИ ПРИЙОМУ

Прийом дітей до дошкільного закладу здійснюється директором протягом календарного року на підставі заяви батьків, медичної довідки про стан здоров’я дитини, медичної довідки про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження дитини, направлення відділу освіти Комунарської райадміністрації, документів для встановлення пільг щодо батьківської плати.

Переведення дітей з однієї вікової групи до іншої, формування новостворених груп здійснюється наприкінці навчального року (квітень-травень).

За дитиною зберігається місце у дошкільному закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній період (75 днів).

Відрахування дітей із дошкільного закладу може здійснюватись:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
  • на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному закладі цього типу;
  • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Термін письмового повідомлення батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини – не менше 10 календарних днів.

Телефон: 066-808-58-07; 097-769-26-90