День Державного прапора у “Зайчатках”

22 Серпень 2019
       З метою формування у дошкільників патріотичних почуттів і виховання національної гідності 22 серпня  ЗДО...

Конкурс “Маленький архітектор”

7 Червень 2019
Діти люблять бавитись з піском, а особливо влітку в пісочниці.  Пісок – це дивовижний, багатий своїми можливостями матеріал,...

Свято дитинства! (до Дня захисту дітей)

31 Травень 2019
Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке...

Вітаємо випускників дитячого садка!

23 Травень 2019
Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже  закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився...
Поради батькам

Знаходимо ключик до серця дитини

/Files/images/466825.gif

Наша сила – в єдності. Сім’я – найкраще творіння природи.

Жодна, навіть найсучасніша педагогічна система не може бути повною мірою ефективною,

якщо немає тісного зв’язку із сім’єю.

10 правил успішного виховання
1. Не чекайте, що Ваша дитина буде така, як Ви бажаєте, допоможить їй стати собою.
2. Не порівнюйте дитину з іншою, а порівнюйте саму із собою сьогодні, завтра, вчора.
3. Не вимагайте від дитини платні за все, що Ви для неї робите, Ви подарували їй життя. Як вона може віддячити? Вона подарує життя другій та третій: це незворотній закон вдячності.
4. Не перекладайте на дитину свої образи, щоб на старості не їсти гіркий хліб, бо, що посієш те й зросте.
5. Не ставтися до її проблем зверхньо: тягар життя дається кожному по силі – будь впевнений, їй її тягар не менший, аніж твій, а може й більший, тому що в неї ще немає звички.
6. Не принижуйте.
7. Не карайте себе, якщо не можете чогось зробити для своєї дитини.
8. Пам”ятай, для дитини зроблено недостатньо, якщо не зроблено все.
9. Вмійте любити чужу дитину, ніколи не робіть чужій те, що не бажав би, щоб інші зробили твоїй.
10. Любіть свою дитину будь якою: не талановиту, невдаху, дорослу. Коли спілкуєтеся з нею, радійте тому, що дитина – це свято, яке зараз з Вами.