Алгоритм прийому дітей під час карантину

24 Травень 2020
 Подробнее →

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ 2020

21 Травень 2020
Всесвітній День вишиванки з’явився не так давно, у 2006 році, але вже встиг стати одним із найулюбленіших свят українців. Його...

З Днем вишиванки 2020

21 Травень 2020
Зі святом, з Днем вишиванки! Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти...

6 Травень 2020
Відповідно постанови КМУ від 11 березня 2020р. №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби...
Поки ви вдома — грайтеся

Під час карантину складно чимось зайняти дітей вдома: усі іграшки та домашні улюбленці їм уже встигли набриднути, і навіть найцікавіші мультики уже не так радують. Що робити у такій ситуації? Пропонуємо добірку розвивальних ігор, матеріали для яких батьки можуть знайти вдома. Крім цього, такі ігри не потребують спеціальної підготовки, а час, проведений з мамою чи татом, дитина запам’ятає надовго.