Про нас
Останні новини

Як працювати з дітьми раннього віку: коротко і по суті

16 Жовтень 2020
Download  Подробнее →

Правила прийому до ДНЗ

20 Липень 2020
Прийом дітей до ДНЗ №290 здійснюється директором протягом календарного року на підставі: – заяви батьків, або осіб, які... 

Приймання документів для зарахування дітей до дошкільного закладу

20 Липень 2020
 Подробнее →

Державні свята – літо

25 Червень 2020
 Подробнее →
Дистанційна робота в ДНЗ

Різноманітними видами діяльності насичені дні карантину деяких ...

 

Досліди, руханки, образотворче мистецтво та пізнавальні ігри – такими видами діяльності насичені дні карантину наших вихованців.
Вихователі дошкільного закладу  досить швидко зорієнтувалися і розробили систему дистанційного навчання. Батькам наших вихованців надаються індивідуальні консультації, рекомендації, для дітей проводять заняття з використанням інтернет ресурсів. 
Кожен педагог склав індивідуальний план роботи на період карантину, врахували індивідуальні та вікові можливості дітей. Кожна група створила свою групу у Вайбері, Телеграмі. Працюємо згідно  освітніх програм. 
Окрім занять з вихователями діти та їх батьки отримують консультації від вихователя- методиста, медичної сестри, музичного керівника. Також згідно плану педагогічний колектив обов’язково займається самоосвітою, реєструються на вебінарах, готують дидактичний матеріал для подальшої роботи. Музичний керівник розробляє сценарії до свят, виготовляє різномінітну атрибутику.