Всесвітній день води – 2021 «Цінність води для кожного з нас»

19 Березень 2021
Всесвітній день води – 2021 «Цінність води для кожного з нас» Сьогодні в нашому закладі пройшли заходи, спрямовані на виховання...

Новий 2021 рік!!!

29 Грудень 2020
Шановні батьки, вихованці нашого закладу! Зовсім скоро настане Новий Рік 2021 – найбільше свято в році в Україні. Бажаємо,...
Атестація 2020-2021

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Типового положення про атестацію педагогічних працівників України» (зі змінами), наказу департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 18.09.2020 № 769 к/тр “Про атестацію педагогічних працівників установ та закладів м. Запоріжжя у 2020-2021 навчальному році”, наказу ТВО Комунарського району від 18.09.2020р. № 208 к/тр “Про атестацію педагогічних працівників установ та закладів Комунарського району у 2020-2021 навчальному році”  у ЗДО  здійснювалась атестація педагогічних працівників.

У закладі були створені сприятливі організаційні умови для якісного та успішного проведення атестації. Педагоги, які атестувалися пройшли курсову перепідготовку : Скрипниченко О.В. –  жовтень 2020 року,  Шатова В.М. – жовтень 2020 року, Суржко – лютий 2021 року.  Протягом атестаційного періоду вивчався рівень кваліфікації, професійної діяльності та загальної культури педагогів у колективі, з дітьми, батьками відповідно спланованої роботи.

Вивчення системи роботи атестуючих педагогів та аналіз атестаційних матеріалів показав вдосконалення кваліфікації та професійної майстерності педагогів, створення сприятливих умов для росту їх творчості, використання ними ефективних методів і форм роботи з дітьми. На належному організаційно – методичному рівні відбулася презентація досвіду роботи педагогів, виставка атестаційних матеріалів, що засвідчило професійний ріст та творчий пошук шляхів удосконалення роботи з дітьми.

Протягом жовтня – березня педагоги, які атестувалися провели  заходи, згідно індивідуальних планів роботи в атестаційний період. Їх діяльність  відзначалися змістовністю, оригінальністю, творчим підходом, вмілим використанням елементів інтерактивного, розвиваючого, особистісно орієнтованого навчання.

Вихователь Скрипниченко О.В. відповідає займаній посаді і порушено клопотання про присвоєння педагогічного звання “вихователь-методист”,  вихователям Шатовій В.М. та Суржко Н.Ю.. присвоїли кваліфікаційну категорію «спеціаліст I категорії».

Ці дані показують ріст кваліфікації педагогів, їх творчий відповідальний підхід до питання вдосконалення професійної та фахової майстерності.

Стан оформлення атестаційних документів якісний, естетичний, відповідно вимог та методичних рекомендацій. Атестаційні листи та характеристики складені об’єктивно, з урахуванням оцінки фахового рівня та показників якості роботи педагогічних працівників. Апеляцій, скарг, зауважень немає.

Таким чином результати атестаційного періоду показали, що атестація в  закладі дошкільної освіти була проведена відповідно нормативних документів, на належному організаційному рів