05 грудня 2018 року наш садочок відзначив 30-річний ювілей! Вітаємо!

5 Грудень 2018
На святі були присутні почесні гості: начальник ТВО Комунарського району Кінебас В.В., головний спеціаліст ТВО Дерев’янко...

Виставка “Друге життя для сміття”

4 Листопад 2018
                                                                         Подробнее →

КВЕСТ

11 Жовтень 2018
У садочку пройшов осінній КВЕСТ. Діти та вихователі разом шукали скарби, відгадували загадки, зустрічалися з казковими героями....

Вітаємо!

17 Вересень 2018
                                                               ...

У грудні 2018р. дошкільний заклад № 290 «Зайчатка»

буде відзначати   ювілей.

Протягом багатьох років колектив дитсадка робе усе, щоб заклад був затишним, теплим гніздечком для малят, щоб жилось їм весело, цікаво, радісно. Педагоги і їх помічники щодня дарують своїм вихованцям радість пізнання навколишнього світу, материнську турботу, ласку і любов. І сьогодні  дошкільний заклад № 290 впевнено крокує в перших рядах кращих дошкільних закладів міста. Як і колись, у ньому чути багатоголосий гомін, веселий сміх дітвори і невтомні дитячі «чому?.   Хай світлий вогник творчості не згасає у ваших серцях! Хай і подальша доля дитячого садка буде щасливою, увінчаною новими досягненнями на освітянській ниві!